Sleva!

Směs rapé Katukina Peregrina Yopo, lahvička 5 g

444  400  vč. DPH

SLEVA! Tento produkt je nyní levnější než obvykle. Přehled všech výhodných cen

Není skladem, dostupnost na dotaz (více o dodání a platbě)

Popis

Toto rapé pochází z Brazílie od kmene Katukina. Patří mezi velmi silné druhy, přináší kvalitu uzemnění a koncentrace na svůj čistý záměr. Přináší hluboké spojení s moudrou bytostí, Matkou Zemí, Gaiou, Pachamamou, Tonantzin, je jedno, jak jí pojmenujeme, ale všichni jsme z ní vzešli a všichni tu stále jsme… Jste připraveni letět dolů ke kořenům? Jste připraveni vzdát hold, respekt a nasát sílu, kterou pro nás Láska uschovala?

Toto rapé vytvořil zkušený medicinman kmene Katukina, pracuje dlouho s posvátnými rostlinami a je opravdu výtečné.

Obsahuje „šamanský tabák“ Mapacho (Nicotiana rustica) a lusky z rostliny Anadenanthera peregrina, které se říká též Yopo (semena k zakoupení zde). V tradiční medicíně se užívají odnepaměti. Lusky se sbírají, suší a melou na jemný prášek, má zajímavé, řekněme neutrálně, psychoaktivní účinky. Další konkrétnější informace si když tak dohledejte jinde, něco se dočtete tadyUpozorňuji, toto rapé Katukina Peregrina Yopo má efekt podobný jako ostatní rapé, obsahuje zejména tabák Mapacho a Yopo je v něm jako doplňující složka, protektor (ochránce), není v něm hlavní nosná složka, nemá psychedelické účinky. Pokud chcete zažít stav silného čistého Yopo, musíte si koupit semena a z nich připravit na vlastní zodpovědnost medicínu.

Toto rapé Katukina Yopo je opravdu pozoruhodné. Otevírá v nás skryté dřímající síly, netušené zdroje energie, dosud zdánlivě schované, někde v koutě zahrabané. Je čas se tam podívat, něco poodkrýt, něco s láskou propustit a radovat se… bez důvodu. Víme své. Jsme doma. Ve svém těle, v těle Matky Země, pod dohledem Otce Vesmíru. Žijeme ve smíru. Ve Všesmíru…. 🙂

Anadenanthera peregrina, díky za tvé dary, lusky pozoruhodné. Díky ti, tabáku, za tvé učení a hlubokou moudrost, kterou přinášíš. Díky vám, lidé kmene Katukina, že vaši medicínu zde můžeme užívat. 

O kmeni Katukina

Katukina neboli Catuquina je domorodý indiánský kmen, která obývá jihozápadní brazilský stát Acre. Jsou tradičními nositeli znalostí o rapé v oblasti Amazonie. Lidé Katukiny si říkají: „Lidé nebes“, „Lidé Slunce“ a „Lidé vydry“. Když Katukina sdílí své rapé, přichází důležitý okamžik komunikace s vyšší inteligencí. Mohou přijít na pomoc ochranní duchové kmene, je možné s nimi navázat komunikaci na mimosmyslových úrovních komunikace.

Balení: lahvička s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie, kmen Katukina

Doplňující informace

Anadenanthera peregrina (Yopo)

O užívání medicíny Rapé, dotazy a odpovědi, zajímavosti…

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.


Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.