Sleva

Směs rapé Arara Canela de Velho, lahvička 5 g

444  400  vč. DPH

  • EUR: € 16.0

SLEVA! Tento produkt je nyní levnější než obvykle. Přehled všech výhodných cen

Není skladem, dostupnost na dotaz (více o dodání a platbě)

Popis

Jsme velmi vděční, že vám můžeme nabídnout příjemné uzemňující rapé Canela de Velho od brazilského kmene Arara. Canela de Velho je základní uzemňující rapé, které kmen Arara používá.

Arara Canela de Velho Rapé se vyrábí z  „šamanského tabáku“ Mapacho (Nicotiana rustica) a s popelem z kůry stromu Canela de velho (Miconia albicans). Canela de velho (Miconia albicans) je druh keře z čeledi Melastomataceae, který pochází ze Severní a Jižní Ameriky. Canela de Velho je tradičními léčitely po staletí vyhledávanou medicínou na celou řadu chronických bolestí kolen, páteře a kloubů. Je to nádherná posvátná rostlina.

O kmeni Arara

Arara se nazývá Ukarangma, neboli „červený papoušek“. Je jich asi 200 a jsou vášnivými lovci a rybáři. Pěstují také cassava, sladké brambory, kukuřici, banány a ananasy ve společných komunitních zahradách. Když se lovci vrací z úspěšného lovu, maso vymění za kvašené nápoje a celá komunita společně slaví několik dní, zpívá a hraje na flétny. V době svátků a rituálů se indiáni Arara malují na kůži zajímavými vzory, používají k tomu černé barvivo zvané genipapo. Žijí v pralese ve velkých komunálních domech postavených ze dřeva a palmových listů.

Arará byli známí jako velcí válečníci a lovci a byli do značné míry kočovníci. Většina Arará, známá také jako Ukarãngmã (neboli „ lidé červených macaws “), žijí v brazilském státě Pará.

Jazyk Arará pochází z rodiny Karibů. Apiacá tocantinů (zaniklý), Yaruma (zaniklý) a Ikpeng jsou součástí stejné lingvistické rodiny. Ararové byli tradičně polygamní a manželé byli vybíráni na základě tradičních sociokulturních norem.

 

Balení: lahvička s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie, kmen Arara

Doplňující informace

O užívání medicíny Rapé, dotazy a odpovědi, zajímavosti…

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Novinka! Kalendář na rok 2021, zDARma k objednávce nad 2000 Kč (76 EUR)

Chrisantem vytvořil krásný nástěnný kalendář formátu A3 se svými 12 nejlepšími obrazy.

Pokud u nás nakoupíte za nejméně 2000 Kč (76 EUR), dostanete k objednávce od nás tento kalendář formátu A3 zdarma jako dárek, jinak je za 333 Kč.

Platí pouze do vyprodání zásob.

Vaše Ladírna


Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.