Sleva

Směs rapé Yawanawá Awakening (Parika + Bobinsana), lahvička 5 g

444  400  vč. DPH

  • EUR: € 16.0

SLEVA! Tento produkt je nyní levnější než obvykle. Přehled všech výhodných cen

Není skladem, dostupnost na dotaz (více o dodání a platbě)

Popis

Rapé Awakening (neboli „rapé probuzení“) patří k silnějším druhům rapé, je vytvořeno indiány kmene Yawanawá v oblasti Acré v Brazílii.

Obsahuje Mapacho (Nicotiana rustica) a rostlinné složky Parika (Schizolobium amazonicum) a též Bobinsana (Calliandra angustifolia).

Toto rapé je vskutku zajímavá směs, silná a jemná zároveň. Duch-déva stromu Bobinsana v něm dělá divy, rozvíjí sílu lásky a přináší objetí světla. Pozitivně motivuje a zaplňuje emoční mezery, aby bylo možné najít vlastní cestu. Parika ujasňuje životní vizi a pomáhá při hledání odpovědí na vaše otázky. Toto rapé také může napomoci k zážitkům vědomého (lucidního) snění.

Tvůrci rapé z kmene Yawanawá nám sdílí, že rapé Awakening je možné přijmout třemi různými způsoby fouknutí:

  • krátký a silný – pro probuzení do přítomného okamžiku
  • dlouhý a silný – k očistění mysli, ducha, duše či těla
  • dlouhý, ze začátku jemný, a pak silný proud vzduchu na konci – k meditaci, vstupu do tranzu, k ceremoniím…

Balení: lahvička s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie, kmen Yawanawá

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Novinka! Kalendář na rok 2021, zDARma k objednávce nad 2000 Kč (76 EUR)

Chrisantem vytvořil krásný nástěnný kalendář formátu A3 se svými 12 nejlepšími obrazy.

Pokud u nás nakoupíte za nejméně 2000 Kč (76 EUR), dostanete k objednávce od nás tento kalendář formátu A3 zdarma jako dárek, jinak je za 333 Kč.

Platí pouze do vyprodání zásob.

Vaše Ladírna


Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.