Směs rapé Katukina Samahuma (Air Spirit), lahvička 5 g

17,76  vč. DPH

Skladem ještě dost,
odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě)

Popis

Toto silné rapé přináší ženskou kvalitu, proto se jmenuje „Air Spirit“, rozvíjí kvalitu elementu vzduchu, kvalitu jemnosti a „éteričnosti“.  

Obsahuje „šamanský tabák“ Mapacho (Nicotiana rustica) s popelem listů a kořenů stromu Samahuma neboli Ceibo. Rapé je vytvořeno s vyšším procentem popela, díky čemuž má silný a rychle nastupující efekt.

Rapé Samahuma připravily ženy kmene Katukina jako „ceremoniální rapé“, má skvělé vlastnosti pro tělo i mysl. Čistí a dezinfikuje dutiny dýchacího systému; může pomoci s pročištěním sluchového systému a zmírňuje bolesti hlavy. Poskytuje klid mentální složky osobnosti a po aplikaci otevírá prostor pro větší koncentraci a soustředění na to, co je důležité…

O kmeni Katukina

Katukina neboli Catuquina je domorodý indiánský kmen, která obývá jihozápadní brazilský stát Acre. Jsou tradičními nositeli znalostí o rapé v oblasti Amazonie. Lidé Katukiny si říkají: „Lidé nebes“, „Lidé Slunce“ a „Lidé vydry“. Když Katukina sdílí své rapé, přichází důležitý okamžik komunikace s vyšší inteligencí. Mohou přijít na pomoc ochranní duchové kmene, je možné s nimi navázat komunikaci na mimosmyslových úrovních komunikace.

Balení: lahvička s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie, kmen Samahuma

Doplňující informace

O užívání medicíny Rapé, dotazy a odpovědi, zajímavosti…

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.


Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.


Přepněte si měnu
EUR Euro