Sleva

Přívěšek Metatronova krychle, 3 cm

16,00  7,96 

VÝPRODEJ! Tento produkt je součástí výprodeje. Nakupujte za nejvýhodnější ceny! Přehled všech výhodných cen

Přívěšek se symbolem Metatronovy krychle z nerezové oceli.

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Popis

Přívěšek se symbolem Metatronovy krychle

Barva: stříbrná

Materiál: nerezová ocel

Průměr: 3 cm

K přívěsku zdarma zasíláme bílou, nebo černou šňůrku. Do poznámky ve své objednávce prosím připište, jakou barvu šňůrky si budete přát.

Metatronova krychle je komplexní útvar tvořený mnoha tvary posvátné geometrie. Harmonicky v sobě spojuje ženský kulatý princip s mužským přímočarým. 13 kruhů zobrazuje plod života jako ženskou podstatu. Do ní jsou přesně vsazeny tvary mužské energie, zobrazené jako linie, například trojúhelník a šestiúhelník, nebo jako tělesa, tedy krychle, tetraedr, oktaedr nebo ikosaedr (tzv. platonská tělesa). Oba tetraedry se špicí mířící nahoru a dolů představují symbol světelného těla, hvězdného tetraedru. Skrze jméno Metatron, zahrnuje symbol také vibraci stejnomeného archanděla, nejvyššího ze všech archandělů, který je naším nejužším spojovacím článkem s božským původem, světlem a všeobjímající láskou.

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.


Přepněte si měnu
EUR Euro