Sleva

Chrisantem Macháček: Lidskosti?!:) unikátní autorský fotokalendář na rok 2020

22,20 39,96 

VÝPRODEJ! Tento produkt je součástí výprodeje. Nakupujte za nejvýhodnější ceny! Přehled všech výhodných cen

K zakoupení je autorský kalendář Chrisantema Macháčka ve formátu A4 nebo A3, obsahuje kvalitní černobílé tisky-fotografie, kalendárium a kroužkovou vazbu k pověšení.

Kalendáře tisknu a nechávám vázat až po Vaší objednávce, takže doba dodání je cca 1 týden. Pokud si přejete mít kalendář doma na Vánoce, objednejte nejpozději 15.12.2019.

Také si můžete objednat výhodný balíček: tento kalendář A3 + sadu Karet posvátné geometrie = 999 Kč. Samotné karty jsou jinak za 610 Kč a kalendář by byl samotný za 777 Kč.

Zrušit výběr

Popis

Po delší tvůrčí pauze, kdy jsem se věnoval hlavně Ladírně a natáčení videí, šamanizmu a bylinkám, a také psaní Karet posvátné geometrie, jsem se vrátil letos, v roce 2019, ke své „domovské fotografii“.

Fotím od svých 12 let, po maturitě jsem ji studoval na FAMU a za tu dobu se mi nastřádaly statisíce fotek na pevných discích a v počítači. Dostal jsem chuť své fotografie nějak využít, a tak vznikl unikátní nástěnný kalendář s 12 fotografiemi – dvojexpozicemi a montážemi. Jsou dělané tak, aby podněcovaly fantazii, kladly otázky, aby diváka bavily, když už visí na stěně celý měsíc…

možná
to
jsou
na
první
pohled
divné
obrazy
co
tu
visí
stíny
našich
duší
jsme
tu
všichni
společně
před
sebou
neutečeme
tak
nádech
nová energie
výdech
napětí
pryč
meditace
spojení

AHO AYAWIKJA AGAPÉ

Chrisantem Macháček, autor a zakladatel Ladírny, také malíř a holistický terapeut

Další informace a autorské portfolio je k vidění na webu chrisantem.cz

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.


Přepněte si měnu
EUR Euro