100% čistá kakaová pasta z Peru (Raw BIO Vegan), malé „penízky“

200 1 888  vč. DPH

100% pure (tedy čisté), 100% raw a 100% VEGAN Cacao pasta z Peru je u nás v ČR poměrně vzácným produktem. Jedná se o čisté kakao, ze kterého je možné si rituálně uvařit hrneček speciálního kakaového nápoje.

Vyčistit

Popis

100% Pure (tedy čisté), 100% raw a 100% VEGAN BIO kakaová pasta z Peru je u nás v ČR poměrně vzácným produktem. Jedná se o čisté kakao, ze kterého je možné si rituálně uvařit hrneček speciálního kakaového nápoje, ale určitě najdete i více možností využití. Můžete ho přidávat do dezertů, kaší, müsli směsí, přidat do smoothies apod.

Neobsahuje žádné mléčné složky či přidaný cukr, ani jakákoliv aditiva (vegan, bez lepku). Nepražené, zpracované za studena do 42 °C (raw kvalita), takže obsahuje maximální množství výživných látek. Bez genetického inženýrství, BIO certifikace.

Toto kakao pěstují drobní zemědělci, kteří pěstují kakao udržitelnými zemědělskými technikami,  respektují a chrání deštný prales a životní prostředí. Všichni zúčastnění zemědělci spolupracují v souladu s mezinárodními standardy spravedlivého obchodu (Fair Trade).

Jak taková ceremonie může probíhat? 

Můžete kakaovou pastu použít také na tzv. kakaové ceremonie, pro jednoho člověka se obvykle používá 10-50 gramů, takže toto je až pro 10 lidí. Proč takové rozmezí? Záleží na požadované síle a hustotě nápoje a tedy hloubce stavů po přijetí… Nápoj je chuťově hořký, po vypití je možné cítit efekt jako zklidnění hlavy (mentální části naší osobnosti), otevření a prohloubení spojení se Srdcem a „Božstvím v nás“. Doporučujeme si pustit příjemnou hudbu, využít efekt kakaa k meditaci, kreslení, tanci…

Na toto téma máme také čtivý článek v našem Magazínu

 

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.