Sleva!

Erwin Thoma: … viděl jsem tě růst. O prastarém a novém životě se dřevem, lesem a Měsícem

249  199  vč. DPH

SLEVA! Tento produkt je nyní levnější než obvykle. Přehled všech výhodných cen

Dřevěný komín, který byl 400 let v ohni a přesto neshořel; buky, které nepraskají; smrky, které nechce lýkožrout žrát; srostlá prkna; Stradivariho houslové stromy; les jako dodavatel energie a filtr …

Skladem už jen poslední kus,
odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě)

Katalogové číslo: 9788090455252 Kategorie: , , ,

Popis

Dřevěný komín, který byl 400 let v ohni a přesto neshořel; buky, které nepraskají; smrky, které nechce lýkožrout žrát; srostlá prkna; Stradivariho houslové stromy; les jako dodavatel energie a filtr škodlivin; dřevo, které i pod širým nebem vydrží „“věčně““, a to bez chemických impregnačních prostředků; mystérium stromů.

Tato úžasná kniha je určena všem milovníkům dřeva zákazníkům, stavitelům, řemeslníkům i těm, kteří prostě tento materiál milují a chtějí se dozvědět víc o zákonitostech jeho zpracování.

Čerpá z pradávných poznatků našich předků, které v posledním století téměř vymizely. Kácení dřeva podle Měsíce, přirozené sušení kmenů přímo v lese, stavění bez jakékoliv chemie.

Kniha vysvětluje, proč některé roubené domy vydržely 500 -700 let až do dnešní doby bez chemie a bez cizorodých materiálů. Tak je možno stavět i dnes, víme-li jak. Dýchající domy či podlahy z takového dřeva jsou pohlazením pro duši, výraznou podporou zdraví, mají ideální tepelné vlastnosti i odrušují dnes tak všudypřítomné technické záření všeho druhu. Slučuje se v nich uskutečnění vysokých ekologických požadavků s moderními požadavky dnešní doby.

Autor knihy Erwin Thoma pochází z rakouských Alp, je původně lesník a tyto poznatky získal od dědečka své ženy a uvedl je do dnešní praxe. Každý, kdo si přečte tuto knihu, nemůže než být nadšen těmito možnostmi a vděčen člověku, který prosadil s takovou láskou k lesům a spoustou odvahy realizaci moudrosti našich předků. (o prastarém a novém životě se dřevem, lesem a Měsícem)

Nakladatelství: Paprsky
Rok vydání: březen 2017
Počet stran: 182
Rozměr: 145×207
Úprava: 182 stran, viii stran barev. obr. příl. : ilustrace
Vydání: Vyd. 2.
Název originálu: –dich sah ich wachsen
Spolupracovali: přeložil Jiří Fiala
Jazyk: česky
EAN: 9788090455252
ISBN: 978-80-904552-5-2

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.