Dětské tričko “Kočičí spojenci”

677  vč. DPH

  • EUR: € 27,7

Průvodce velikostí

Popis

Oblečte své děti do roztomilého, super pohodlného a vyrobeného trička z přírodních tkanin! Toto tričko ze 100% organické bavlny se určitě stane jejich oblíbeným.

• 100% ekologicky kroužková česaná bavlna
• Hmotnost látky: 4,57 oz/yd² (155 g/m²)
• Nastavitelné rukávy
• Úzký dvoujehlový horní steh na rukávech a spodním lemu
• Nepotištěný produkt byl vyroben v Bangladéši


Informace k objednání designových potisků

Novinka na Ladírně - produkty s Chrisantemovými originálními obrazy, potisky "on demand" (na přání). Můžete si zakoupit oblečení, polštářeobrazy na plátně, hrníčky, tašky, obaly na mobily a notebooky... Po domluvě můžeme nechat potisknout i další předměty jako ručníky, čepice, bundy...

Dodání produktů

Po Vaší objednávce produkt zadáme k výrobě a během cca 1 až 2 týdnů dorazí k vám domů, výrobu a odeslání nemůžeme nikterak uspíšit, děkujeme za pochopení.

Pokud kupujete současně i produkty, které máme skladem (například bylinky), domluvíme se, zda počkáte na odeslání všeho, nebo objednávku rozdělíme na více částí.


O obraze "Kočičí spojenci"

Originál namaloval Chrisantem Macháček akrylem na plátno 60 x 60 cm v Kolumbii v prosinci 2020.

Na obraze jsou "kočičí spojenci", černá kočka, jaguáří samice, šaman, který ji sedí na hlavě, také papoušek by mohl být s nimi spojenec... Nebo ne? A co že jsou ty divné zlatavé věci kolem??? Inu, nemůžu přeci prozradit všechno...

Obraz jsem maloval během ceremonií s Ayahuascou v oblasti Putomayo v Kolumbii.

Jeho další výtvarnou tvorbu můžete zhlédnout na osobním blogu Chrisantem.cz i na Ladírně, také na anglickém webu Chrisantem.Art.


Produkty s obrazem Kočičí spojenci

Připravili jsme pro vás jedinečné produkty s Chrisantemovým obrazem "Kočičí spojenci". Na přání rádi připravíme i jiné produkty. Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.