Sleva!

Designa: technická tajemství tradičního vizuálního umění

 17,5 vč. DPH

  • CZK: 450 Kč

VO

SLEVA! Tento produkt je nyní levnější než obvykle. Přehled všech výhodných cen

Designa je kniha po okraj zaplněná informacemi a úžasnými ilustracemi od desítek mistrů výtvarného umění; bezesporu se stane primárním zdrojem inspirace pro výtvarníky a designéry všech oborů.

Skladem už jen poslední kus,
odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě)

Katalogové číslo: 9788073638412 Kategorie: ,

Popis

Už jste se někdy dívali na tapetový vzor a nemohli jste přijít na to, jak ho výtvarník vůbec mohl vymyslet? Uchvátily vás skvostné ukázky keltského umění? Obdivovali jste překrásné islámské ornamenty? Už vás scenerie donutila poodstoupit, abyste teprve mohli užasnout nad tím, jakou iluzi reality pro vás vaše smysly mohou vytvořit? Zahloubali jste se nad symetriemi, které záhadným způsobem informují váš cit, co je správné? Nejsou zde náhodou nějaká přírodou skrývaná zlatá pravidla, která se mnohým tradičním uměním podařilo odhalit? Designa je kniha po okraj zaplněná informacemi a úžasnými ilustracemi od desítek mistrů výtvarného umění; bezesporu se stane primárním zdrojem inspirace pro výtvarníky a designéry všech oborů. Kniha vznikla na základě šesti knih s výtvarným námětem řady Pergamen, které byly doplněny, aktualizovány, vybaveny četnými přílohami a propojeny odkazovým aparátem. 

  • Nakladatel: Dokořán
  • Překlad: Petr Holčák, Petra Pachlová, Stanislav Pavlíček
  • Popis: vázaná bez přebalu, 416 stran, 480 ilustrací
  • ISBN: 978-80-7363-841-2
  • EAN: 9788073638412
  • Řada: Pergamen, vydání 1, poprvé vyšlo 25.10.2017.
  • Původní název: Technical Secrets of the Traditional Visual Arts

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.