Chimu – silná tabáková pasta z Kolumbie, 6 g

 8,6 vč. DPH

  • CZK: 222 Kč

Zajímavá medicína, silná tabáková pasta „Chimu“ dovezená z Kolumbie.

Skladem ještě dost,
odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě)

Popis

Chrisantem, zakladatel a majitel Ladírny, pravidelně navštěvuje Kolumbii a dováží s sebou do ČR tamní přírodní speciality od indiánů Huitoto.

Tabáková pasta Chimu (silná forma tabákové pasty Ambil)

Tradiční kolumbijská medicína. Mnozí z vás již znají tabák ve formě „vykuřovadla Mapacho“ nebo mletý jako hlavní součást „šamanského tabáku rapé„. V Kolumbii se tabák používá ke kouření a očistě ve formě doutníků, a také se z něj připravuje tabáková pasta ambil, jeho další varianta je tzv. Chimu.

Ambil i Chimu je dle tradice „Medicína Posvátného Srdce“. Přináší hlubší spojení sama se sebou, s vlastní „Duchovní Inteligencí“, která sídlí v srdci. V lecčems dává podobný efekt jako rapé, ale zase trochu jinou formou, protože tabáková pasta se přijímá ústy a rapé nosem…

Chimu se vyrábí z tabáku a speciálních solí, poctivým způsobem, je to vždy velký svátek a speciální ceremonie. Slyšel jsem, že Duch tabáku si vše řídí sám, vždy pozve ty správné lidi ve správný čas na správné místo, nikdy se nic nedá plánovat předem.

Chimu je opravdu velmi silná medicína, užívá se tak, že na prst si dáte kousek pasty, velikost asi jako zrnko rýže, olíznete, okamžitě, jak se smísí se slinami, ucítíte štiplavé pocity v ústech. A postupně můžete cítit, jak se po celém těle rozhostí znatelný klid a mír, příjemná vibrace zasáhne každou buňku těla.

Chimu pro manifestaci přání

Chimu můžete použít pro zesílení meditace, také pro manifestaci svých přání do reality. Jak na to?

Když máte pastu na prstě, poproste ducha medicíny o spojení a o pomoc s konkrétním záměrem. Pak si medicínu dejte do úst a vizualizujte si, že je to již hotové. Pokud je vaše přání v souladu s Vaším Srdcem a opravdovým záměrem duše, je velmi pravděpodobné, že brzy uvidíte důkazy své fyzické manifestace.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.