Calea vykuřovadlo (doutníčky)

13,32 80,00 

Calea zacatechichi je velmi speciální bylina z Mexika, obsahuje velmi silné hořčiny, které rozvíjejí naši hlubokou vnitřní moudrost. Můžete si zakoupit čistou sušenou drcenou bylinu, kromě toho jsme připravili Calea vykuřovadla „doutníčky“. Připraveny s láskou a péčí, proto čistí a léčí.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: , ,

Popis

Calea zacatechichi je velmi speciální bylina z Mexika, obsahuje velmi silné hořčiny, které rozvíjejí naši hlubokou vnitřní moudrost. Můžete si zakoupit čistou sušenou drcenou bylinu, kromě toho jsme připravili Calea vykuřovadlo „doutníčky“. Připraveny s láskou a péčí, proto čistí a léčí.

Zapalte jeden konec a nechte doutnat.

Vykuřovadlo

Použijte smotek s modlitbou či písní k vykouření lidí či prostoru.

Doporučujeme nejdřív očistit a vykouřit sebe, své fyzické i energetické tělo. Duch byliny (déva = rostlinné vědomí) také spaluje negativní myšlenkové vzorce, čistí auru a čakry. Zapalte „doutníček“ s prosbou o pomoc či ochranu, či k jinému záměru.

Poproste ducha rostliny Calea, aby pomohl očistit všechny negativní energie z prostoru, ve kterém jste, stačí v myšlenkách, nebo nahlas. Čím více lidí se společně spojí, tím silnější energii můžete pocítit… Čím častěji a čím vědoměji se propojujete s rostlinnými pomocníky, tím snadněji a lépe cítíte jejich láskyplnou pomoc a inspiraci.

Složení

Každý kus obsahuje 1 gram byliny Calea zacatechichi v cigaretovém papírku

Země původu

Mexiko, baleno v ČR.

 

Upozornění:

Tento produkt není schválen jako potravina či lék.
Jedná se o etnobotanický vzorek.
Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.


Přepněte si měnu
EUR Euro