Calea zacatechichi “Snový extrakt” kapalný 2:1

346 622  vč. DPH

  • EUR: € 14,2 - € 25,5

Popis

Pokud chcete mít zážitek s tzv. “lucidním sněním”, neboli “vytělesněním”, máte několik možností. Někomu se to stane spontánně, tomu, kdo ne, a chce se “tam” dostat, může použít k jednodušímu “vklouznutí” do lucidních stavů rostlinu Calea zacatechichi.

Ta je samotná dosti hořká, pro někoho až nesnesitelně. Tento rostlinný extrakt může být zajímavé “řešení”. Použijte s rozmyslem, na vlastní (ne)bezpečí. Nezaručujeme, že lucidních stavů opravdu dosáhnete. Uvítáte-li konzultaci, kontaktujte nás.

Jedná se o extrakt 2: 1, což znamená, že na 1 mililitr extraktu byly použity 2 gramy rostlinného materiálu (převážně listy a květy) z rostliny Calea zacatechichi. Také máme v nabídce sušený extrakt 10x.

Účinky

Můžete cítit různé stavy jako čisté duchovní vhledy, pocity vytělesnění až “létání”, návštěvy duchovních dimenzí, channeling… To, jak hluboké a jak příjemné stavy zažijete, závisí též na vašich předchozích zkušenostech se stavy rozšířeného vnímání reality a samozřejmě na velikosti dávky. Účinky se dostaví během cca 30 minut a trvají v průměru 3-5 hodin.

Použití

a) Pro lucidní snění

Účinné dávkování je velmi individuální. Extrakt začíná působit už od množství několika málo kapek, ale je možné užívat až 10 ml naráz. Doporučujeme užívat maximálně 10 ml extraktu, což odpovídá 20 gramům sušené rostliny Calea zacatechichi. Doporučujeme začít spíše s nižšími dávkami a případně zvyšovat. Další možností je rozložit si obsah jedné lahvičky do několika nocí. Ne každou noc máme sny a tak můžeme tímto způsobem zvýšit pravděpodobnost, že nás Calea úspěšně doprovodí do světa snů.

b) Mikrodávkování

Druhou možností, zvláště pro individuální účely, je mikrodávkování. Pár kapek (1-3) nakapeme do nápoje a vypijeme. Můžeme též aplikovat přímo na jazyk do úst. Chuť je dosti hořká, ale většina uživatelů tento extrakt snáší lépe než čistý čaj z rostliny Calea zacatechichi.

Tip: Chuť extraktu můžeme zmírnit pomocí kyselých potravin, nám se osvědčil práškovaný vitamín C nebo potravinářská kyselina citronová (běžně v obchodech), ale měla by fungovat i citronová šťáva. Je možné experimentovat, ale dochucovat bychom měli až těsně před podáním.

Složení

Calea zacatechichi, pitná voda

Balení

5 nebo 10 ml, skleněná lahvička s praktickým kapátkem

Nově dodáváme v ekologičtější lahvičce.

Skladování

Uchovávejte v temnu. Pokud extrakt neužíváte delší dobu, skladujte ho v ledničce.

Tip: Studený extrakt je velmi hustý a pro lepší práci je možné ho nahřát v teplé vodě, bude pak tekutější.

Země původu

ČR

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.