Banisteriopsis Caapi 15x extrakt, 5 gramů

14,00 

Zde v Chrisantemově herbáři se můžete dozvědět více o této rostlině a jejich účincích.

Není skladem, dostupnost na dotaz (více o dodání a platbě

Popis

Dřevo z liány Banisteriopsis caapi obsahuje tzv. MAO-inhibitory, které se v tradičním léčitelství používá k vyvolání očistných procesů v těle a komunikaci s duchovním světem. Nápoji, který se uvaří z kombinace několika bylin, se obvykle říká „ayahuasca“ (čte se [ája-waska]), „yage“ (čte se [jache]), „Natem“, nebo „liána duše“ i jinak.

Tento extrakt je 15x silnější než samotná rostlina Banisteriopsis Caapi, můžete ho použít v množství cca 0,5-1 gram denně by měl sloužit jako podpora pro obnovu samoléčebných procesů v těle bez vyvolání stavů „rozšířeného vnímání reality“, v silnějších dávkách se mohou dostavit průvodní jevy jako zvýšené pocení, zvracení, extrapolární projekce (rozšířené, změněné vnímání reality) apod.

Další možností je připravit si nápoj, uvařit extrakt například s rostlinami Psychotria viridis (chacruna) nebo Diplopterys cabrerana (chaliponga).

Použijte s rozmyslem, po důkladném zvážení vašeho stavu. Kontaktujte nás, pokud potřebujete jakoukoliv radu týkající se dávkování, diety apod.

Složení

Extrakt 15x z rostliny Banisteriopsis caapi.

Množství

5 gramů

Země původu

Peru, oblast Iquitos

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplňek, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.


Přepněte si měnu
EUR Euro