Banisteriopsis Caapi 20x kapalný extrakt, 25 ml

 34,6 vč. DPH

  • CZK: 888 Kč

Zde v Chrisantemově herbáři se můžete dozvědět více o této rostlině a jejich účincích.

 

 

 

 

Skladem ještě dost,
odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě)

Popis

Dřevo z liány Banisteriopsis caapi obsahuje tzv. MAO-inhibitory, které se v tradičním léčitelství používá k vyvolání očistných procesů v těle a komunikaci s duchovním světem. Nápoji, který se uvaří z kombinace několika bylin, se obvykle říká „ayahuasca“ (čte se [ája-waska]), „yage“ (čte se [jache]), „Natem“, nebo „liána duše“ i jinak.

Tento extrakt má koncentraci 20:1, tedy 1 gram extraktu vznikl ze 20 gramů rostlinného materiálu Banisteriopsis Caapi, odrůda Red. Lze ho použít buď jako mikrodávky, v množství cca 0,5-1 gram denně by měl sloužit jako podpora pro obnovu samoléčebných procesů v těle bez vyvolání stavů „rozšířeného vnímání reality“, v silnějších dávkováních lze zažít stavy blížící se ceremonii,  mohou se dostavit průvodní jevy jako zvýšené pocení, zvracení, extrapolární projekce (rozšířené, změněné vnímání reality) apod. Doporučuji přečíst tento a tento článek na blogu Chrisantem.cz.

Další možností je připravit si nápoj, uvařit extrakt například s rostlinami Psychotria viridis (chacruna) nebo Diplopterys cabrerana (chaliponga).

Použijte s rozmyslem, po důkladném zvážení vašeho stavu. Kontaktujte nás, pokud potřebujete jakoukoliv radu týkající se dávkování, diety apod.

Složení

Extrakt 20:1 z rostliny Banisteriopsis caapi Red, ve skleněné lahvičce, konzistenci má jako řídký sirup.

Množství

25 ml

Toto množství se tradičně považuje za jednu dávku pro jednoho člověka a jeho jednu středně silnou ceremonii. Pokud člověk chce dosáhnout silnějšího efektu, použije 2 ks extraktu po sobě (doporučuje se rozestup alespoň jednu hodinu nebo i déle), také může velmi pomoct, když se člověk zaměří více na dietu před aplikací rostlinného extraktu.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Další informace

Ayahuasca (Banisteriopsis caapi), jak na domácí ceremonii? (část I., příprava medicíny)

 

Ayahuasca (Banisteriopsis caapi), jak na domácí ceremonii? (část II., dieta, záměr, příprava místa a průběh ceremonie)

 

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.