Tabáková pasta Ambil + Mambe, od indiánů Huitoto z Kolumbie

800 3 333  vč. DPH

  • EUR: € 32.0 - € 133.3

Zrušit výběr

Popis

Chrisantem, zakladatel a majitel Ladírny, navštívil na konci roku 2020 Kolumbii a dovezl s sebou do ČR tamní přírodní speciality od indiánů Huitoto.

Tabáková pasta Ambil

Tradiční kolumbijská medicína. Mnozí z vás již znají tabák ve formě „vykuřovadla Mapacho“ nebo jako „šamanský tabák rapé„. V Kolumbii se tabák používá ke kouření a očistě ve formě doutníků, a také se z něj připravuje tabáková pasta ambil.

Ambil je dle tradice „Medicína Posvátného Slova“. Přináší slova, která jsou jasná, čistá, a jdou přímo k jádru…

Obvykle se Ambil užívá spolu s práškem Mambe.

Pokračování článku s informacemi, jak užívat.

Mambe

Jedná se o posvátný prášek, který vzniká z pražených listí rostliny koka spolu s bílým listem ze stromu Yarumo (máme z něj v nabídce také rapé Huitoto Yarumo). Mambe je dle Huitoto tradice „Medicína Sladkého Slova“. 

Mambe má také blahodárné nutriční vlastnosti, obsahuje železo, bílkoviny, fosfor, vitamíny A, B1, B2, C, E, má nízký obsah tuku, má více vápníku než kravské mléko, pomáhá k dobrému zažívání, zlepšuje okysličení buněk, reguluje krevní tlak.

Dává duševní jasnost, potlačuje spánek a hlad, zlepšuje koncentraci a zlepšuje smyslovou činnost, posiluje nervový systém, nevyvolává závislost.

Častým efektem, když se požije večer před spaním, mohou být zajímavé lucidní sny.

Pokračování článku s informacemi, jak užívat.

Další informace o Ambilu a Mambe:

Tabáková pasta Ambil + Mambe, od indiánů Huitoto z Kolumbie

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.