Webinář s Evou Kavkovou: Co má co dÄ›lat energie penÄ›z s naší energií sebepÅ™ijetí?Zveme vás na jedinečný online webinář zdarma se vzácným hostem Evou Kavkovou, zakladatelkou konceptu Jídlo Lásky, nyní otevřela nedávno novou klubovou restauraci Food of Love v Nerudově ulici na Malé Straně v Praze. Eva je dlouholetou propagátorskou a vedoucí osobností raw food – vitariánství – živé stravy v České republice.

Téma webináře: Co má co dělat energie peněz s naší energií sebepřijetí?

Všichni už dnes víme, že téma vlastní hodnoty přímo souvisí s tím, jak se umíme ocenit a s tím, jak se dokážeme realizovat ve hmotě. Vybrali jsme tedy téma sebepřijetí a téma peněz. Jak to souvisí?!

Doba, kterou žijeme a která nadchází, není o tom, že peníze vymizí… Ty budeme určitě dál používat, jen jim nebudeme přikládat takovou moc. Nastalo období, kde se naše hodnoty mění a my si pečlivě vybíráme, komu a čemu náš čas, a naši energii věnujeme. Čas je opravdu to nejdražší, co máme. Také je důležité uvědomit si, že stejně jako peníze i my jsme jen energie, a tam je moc zajímavé podívat se na to, jak s ní zacházet a jak ji udržovat, kultivovat.. Atd..

Téma peněz z pohledu novodobého člověka, který se učí nelpět na hmotě a přitom s ní umí udržovat vyvážený vztah… Respektuje ji. Dále také… Jak toto vše souvisí s optimismem, duchovní a finanční hojnosti… To vše odvysíláme v pondělí 9. ledna 2017. od 20.00

Těšíme se na Vas.

Eva Kavková, Food of Love. Více o Evě se dozvíte na webu jidlolasky.cz
Chrisantem Macháček, tvůrce Ladírny.cz

Datum a čas webináře

Webinář se uskuteční v pondělí 9. ledna 2017 od 20:00 hodin, orientační délka je 1-1,5 hodiny.

Záznam webináře ke zhlédnutí

Chcete sledovat další online vysílání?

Vyplňte zde svůj e-mail a v den konání vám pošleme odkaz pro sledování vysílání:

Máte dotazy na Evu Kavkovou?

Mohou se týkat tématu webináře, ale i jiných témat.

Komentáře

 

Webinář s Evou Kavkovou: Co má co dělat energie peněz s naší energií sebepřijetí?

Datum a čas konání: 9. 1. 2017 20:00 - 21:30

Napsat komentář