Food of Love v Nerudově uliciZveme vás na jedinečný online webinář zdarma se vzácným hostem Evou Kavkovou, zakladatelkou konceptu Jídlo Lásky, nyní otevřela nedávno novou klubovou restauraci Food of Love v Nerudově ulici na Malé Straně v Praze. Eva je dlouholetou propagátorskou a vedoucí osobností raw food – vitariánství – živé stravy v České republice.

Téma webináře: Vysněný muž a vysněná žena

Sebepřijetí nám přichází přes naše nezvládnuté vztahy s muži, kdy si uvědomujeme, že naše upínání se k nim je nefunkční.  Točíme se v kruhu, protože jsme se zasekly ve hmotě. Přes bolesti v duši a mnohdy i v těle se po probuzení v pokoře napojujeme na Zemi a boží vedeni, protože jen to nás povede k opravdové rovnováze, k vyššímu vědomí a přirozeně i přitáhne muže snů.

Vysněný muž totiž hledá vysněnou ženu. A taková žena musí umět pracovat s neviditelným. Taková žena se musí naučit bezpodmínečné důvěře a pak je vždy jedinečná a jediná pro svého muže. Muž naopak nemůže upínat svůj svět k ženě, ale jako kočka ji milovat. Potřebuje ženu, ale jeho životní cesta musí stát na prvním místě. Jen tak může udržet ženu svých snů. Muž je živitel a tvůrce hodnot nejen fyzických.

A bez jasného cíle mu vesmír nemůže doručit, co požaduje. Takový muž se pak zmítá ve vztahu s „matkou“ a neumí vzít úplnou zodpovědnost za svůj život.

Jak ven z tohoto kruhu?

Jezte zdravé jídlo plné přírodní energie. Posílíte rovnováhu v sobě!

Eva Kavková, Food of Love. Více o Evě se dozvíte na webu jidlolasky.cz

Eva Kavková

Datum a čas webináře

Webinář se uskuteční v pondělí 24. října 2016 od 20:00 hodin, orientační délka je 1-1,5 hodiny.

Zde můžete sledovat online vysílání

Máte dotazy na Evu Kavkovou?

Mohou se týkat tématu webináře, tedy mužské a ženské role, ale také výživy, vitariánství – raw food či jiných témat.

Komentáře

Těšíme se na vás!

S Evou Kavkovou si popovídá Chrisantem Macháček, tvůrce Ladírny.cz

Eva Kavková a Chrisantem Macháček

Webinář s Evou Kavkovou: Vysněný muž a vysněná žena

Datum a čas konání: 24. 10. 2016 20:00 - 21:30

Napsat komentář