Kdo je Adel?

„Odvaha znamená pokusit se vidět jednoduchost v každém složitém problému, se kterým se setkáme.“
Khandro Rinpočhe1017148_10152041930793612_287878605_n

Poté, co jsem se delší dobu zaměřovala v rozvoji zejména na úroveň mysli, přišel okamžik kdy jsem si uvědomila, že bez návratu ke svěmu tělu a ke své duši není možné dosáhnout v životě rovnováhy. A právě to byl okamžik, kdy se má cesta průvodkyně životní metamorfózou významně otevřela.

Celostní přístup k rozvoji, kterým se zabývám je souhrnem veškerých mých zkušeností, znalostí a prožitků, které jsem měla možnost získat během svého života – v pracovní sféře se jednalo o 12 let práce s lidským kapitálem v mezinárodních společnostech, v osobní sféře o vlastní životní metamorfózu naplněnou mnoha výzvami a lekcemi, které mne přivedly k mé podstatě a vědomému Já. Společnými jmenovateli této cesty se stalo dosahování harmonie a štěstí, sebevědomí a sebelásky, opuštění nepotřebných a nefunkčních vzorců, definice nových hranic a limitů, ženskost, odvaha a hledání poslání.

Pracuji s využitím koučovacích i terapeutických přístupů, zapojuji tělo prostřednictvím výuky Mystického tance, freedivingu (potápění na nádech) a nejrůznějších cvičení, využívám meditační a relaxační techniky, práci s energií, vlastní dech a všechny smysly. V rámci skupiny podporuji, sdílím a propojuji tak, aby společný potenciál násobil účinky našeho záměru.

Poznejte sami sebe a své blízké!

Kurz-horoskopu Naučte se číst a vykládat svůj horoskop, pochopíte svůj život a své vztahy na nové úrovni. Více informací

Co je to Chackra dance?

Při tanci čaker projdeme všech 7 základních čaker. Ke každé čakře se vztahuje specifický element, se kterým souvisí další charakteristiky, včetně typu hudby, pohybu, energie, kterou pohybem vytváříme. Prací na všech úrovních aktivujeme energetickou spirálu, centra postupně navštívíme, zharmonizujeme se a necháme vstupovat novou energii. Pracovat budeme individuálně a současně vytvoříme i skupinovou energii a potenciál, který využijeme k podpoření záměru v souladu se všemi zúčastněnými.

Více o Chakra dance naleznete zde.

Cena

Dobrovolný příspěvek

Více o workshopu Chakra dance se dozvíte zde.

Ukázková hodina Chakra dance workshop s Adel

Datum a čas konání: 3. 11. 2015 19:00 - 20:00

Místo konání:

Filmařská 336/3
152 00 Praha 5
Česká republika

Napsat komentář