Milí přátelé,

zvu vás k setkání v přírodě, k setkání se svou Duchovní Podstatou, k silnému obřadu léčení, harmonizace, propojení. K propojení s živly a elementy v nás i kolem nás, s bytostmi a duchy rostlin a přírody, k příjemnému setkání s dalšími lidmi.

Místo:

V lese u Mariánské studánky v Praze-Malé Chuchli, u kapličky Panny Marie. Přesné místo na mapy.cz

Nejbližší zastávky MHD (jedou na obě autobusy ze Smíchovského nádraží): Malá Chuchle (a odtamtud nahoru kolem kostela Nanebevzetí Panny Marie), nebo na Filmové ateliéry (odtamtud zadem za filmovými ateliéry a kolem lesní zoo, je to příjemná asi hodinová procházka).

28. září 2018 (svátek sv. Václava), od 17 do cca 22 hod. (nebo i do rána)

Jak setkání proběhne? Co můžeš čekat?

 1. Koupel ve studené vodě (propojení s živly Chladu a Vody)
 2. Zapálení ohně (propojení s živly Horka a Ohně)
 3. Obřad s “dědečkem tabáčkem” (propojení s Moudrostí Předků v mužské linii, energií síly, jasnosti a rozhodnosti)
 4. Možnost přijetí medicíny rapé (šamanský tabák, přijímá se do nosu, vyrovnává polarity, zklidňuje a energizuje) a sanangy (přírodní kapky do očí, léčí fyzické neduhy, otevírá třetí oko)
 5. Zpěv písní, bubnování, meditace, tanec (na Chrisantem.cz je k dispozici zpěvník písní, vhodných pro tuto i podobné příležitosti. Můžeš si vytisknout).
 6. Společná příprava a přijetí léčivého 100% kakaa od Itamara a Noa Gevy na Kostarice (je to velmi speciální kakao, je pěstováno se záměrem, aby bylo sdíleno jako medicína. Obsahuje vysoké množství Theobrominu, je to nápoj/pokrm bohů. Léčí univerzálně vše, co je potřeba, např. otevírá trvale Srdce, sjednocuje duchovní a fyzickou rodinu,  aktivuje kreativitu, toho, kdo do teď “duchovně spal”, probudí, kdo byl příliš aktivní,  tak si poté více odpočine… Jinde než u mě se toto 100 % čisté kakao nedá sehnat.)
 7. Poradna přírodních medicín z nabídky Ladírny, možnost zakoupení pro užívání doma.
 8. Sdílení, volný rozchod

Příspěvek na medicíny

Žijeme ve světě peněz, všechno má svou cenu a doprava i zakoupení přírodních medicín něco stojí. Dříve jsem měl příspěvek dobrovolný, ale již to tak nemůžu dělat. Proto vyhlašuji ceník pro tento večer, můžete poslat peníze předem na účet a “něco ušetřit”, nebo přinést hotovost na místo.

 • Tabáček do nosu 111 Kč (na místě 120 Kč)
 • Rapé 111 Kč (na místě 120 Kč)
 • Sananga 111 Kč (na místě 120 Kč)
 • Kakao 555 Kč (na místě 600 Kč)
 • Medicínský komplet: 777 Kč (na místě 800 Kč)
 • Sdílení, zpívání, koupel, pozorování: zDARma nebo za dobrovolný příspěvek (voda tam teče zDARma, stromy a vzduch také nepotřebují peníze 🙂 )

Číslo účtu pro platby předem: 2500073192/2010, do poznámky pro příjemce napiš: SV. Václav + své jméno, prosím, napiš mi také e-mail na chrisantem@ladirna.cz nebo vyplň rezervační formulář dole, napiš mi, o které medicíny máš zájem.

Další informace

 • Akce se koná venku za každého počasí. Kdyby pršelo, je opodál příjemný přístřešek.
 • S sebou si vezmi: své oblíbené hudební nástroje, např. buben, chřestítka, flétny, kytaru apod., písně, záměr do dalších životních cest, předmět na oltář, sebe a své přátele
 • Pro odvážné: Na místě se dá i přespat, vezmi si spacák a karimatku.

Těší se na vás Chrisantem Macháček 🙂

Svatováclavský šamanský obřad léčení a očisty s rostlinnými spojenci (Mapacho, rapé, sananga, kakao)

Datum a čas konání: 28. 9. 2018 17:00 - 22:00

Přihlášení na tuto akci

Rezervace jsou uzavřeny.

Napsat komentář