Komu se nebude chtít odjet domů z Letního festivalu fantazie, může si pobyt dle libosti protáhnout 🙂

Aneb pojďme spolu prostě být. A zejména být s dětmi. Není potřeba děti vychovávat, jsou dokonalí a vědomí takoví, jací jsou. I my jsme zcela dokonalí takoví, jací jsme. A můžeme být i vědomí, vědomí si svých kvalit, předností a dokonalosti. A tak, prostě a jednoduše, pojďme být, pojďme být spolu 🙂

Co mě napadá, že bychom mohli dělat?

Děti si mohou celý den společně hrát ve svém krásném pohodovém Vesmíru, my je můžeme pozorovat a inspirovat se s nimi, dle libosti se k nim přidat. Zahrada kolem Domu Fantazie je naprosto ideální prostor pro všechny, je v ní mnoho prostoru pro dovádění, řádění, objevování pokladů a ušpinění.

Oheň sdíleníVečer si můžeme udělat oheň v naší podivuhodné Roklince, a na něm si opéct hady z těsta, na kamenech upéct placky, opékat se mohou samozřejmě i jablka, špekáčky a různé jiné pokrmy dle libosti. U ohně se dá samozřejmě taky zpívat, tančit a povídat si dle libosti.

Je možné spát uvnitř v domě, nebo taky venku ve stanu nebo pod širákem, pro mnoho dětí i dospělích lákavá nabídka, že? Při nepříznivém počasí stačí zaběhnout do domu. Záchody a sprchy jsou samozřejmě k dispozici.

Na terase je velmi krásné udělat si piknik :)Co se týče jídla, tak si ho můžeme připravit společně, inspirovat se navzájem. Každý má v rukávu mnoho skvělých receptů, v naší fantazijní kuchyni z toho může vzniknout mnoho chutného. Breathariánství, živá strava, veganství, vegetariánství i masojedlictví, všechno je povoleno a všechno je v pořádku 🙂

Možnost účastnit se naplánovaných akcí

A pak také máme na tyto dny připraveno několik zajímavých akcí, kterých je možné se dle libosti účastnit:

0:00

5. 8. 2015 19:00 - 21:00 Povídání o cestách do Peru a setkání s ayahuascou

0:00

0:00

8. 8. 2015 20:00 - 23:00 Srpnový rituál Hopi ohně

Doporučený příspěvek

Abychom v Domě Fantazie mohli fungovat naplno, budeme rádi za Vaše štědré vyjádření hojnosti ve formě vložení příspěvků do naší fantazijní sklenice hojnosti.

Doporučený příspěvek na dospělou osobu a den včetně jídla činí 300-500 Kč.

Chcete přijet? Dejte nám to prosím vědět

IMG_6480Vyplňte prosím formulář Registrace níže, do komentáře vyplňte prosím od kdy do kdy se chcete zdržet, co máte v plánu dělat, kolik vezmete s sebou dětí, želviček, křečků, koček a psů, co můžete nabídnout do společného tvoření a bytí, atd.

Těšíme se na vás!

Petr, Anička a Matýsek a další spoluobyvatelé.

 

 

Společné bytí (nejen) rodičů s dětmi

Datum a čas konání: 3. 8. 2015 - 9. 8. 2015

Místo konání:

Filmařská 336/3
152 00 Praha 5
Česká republika

Přihlášení na tuto akci

Tato událost je již plně obsazena.

Napsat komentář