Americká „andělská zpěvačka“ Snatam Kaur potřetí vystoupí v Praze, tentokrát bude o pár dní později následovat i workshop Kundalini jógy. Snatam Kaur se mimo zpěv věnuje i mírovému aktivismu v podobě pomoci obětem zemětřesení v Nepálu, syrským uprchlíkům v Řecku či funkci člena správní rady nadace Sat Nam Foundation.

Svou hudbu představí českým a evropským posluchačům v pražském Kongresovém centru 27. března a následovat bude workshop 29.března 2020.

Nedělní workshop se Snatam Kaur a živou hudbou její kapely: Grecco Buratto, Sukhmani Kaur Rayat, a Ram Dass Singh bude probíhat od 13:00 do 17:00.

„V našem srdci je tichý a mírumilovný prostor. A přesto tam často neseme a držíme náklad minulosti, obavy budoucnosti a imaginární strachy, které nám způsobují obrovské množství hluku, bolesti a úzkosti, vše zbytečně.

Snatam Kaur sdílí nástroje Naad Jogy, božské vibrace zvuku uvnitř nás, a její následné projekce ven. Vychází bez úsilí z hloubky tichého prostoru, jež je v každé lidské bytosti, který se nazývá Anahat a poté nachází cestu skrze naše myšlenky, slova, činy, naše písně a náš zpěv. Tento posvátný zvuk seká iluzi světa na kousky jako meč nebojácného válečníka a léčí nás svou energií čisté lásky. A tak můžeme zažít opravdový mír v srdci. V tomto workshopu budeme cvičit Kundalini jógu, která obnáší zpěv, meditaci a jógu.

Prosíme, přineste si pohodlné oblečení, lahev s vodou, karimatku nebo jogamatku a také pokrývku na vrchní část hlavy,“ říkají organizátoři.

Slevový kupón 15 %

Vstupenky zakoupíte zde na GoOut.

Chcete získat slevu 15 %? Zadejte tento kód v objednávce: MIRAKLID

Ukázky hudby Snatam Kaur

 

 

 

Workshop Snatam Kaur „Mír v našich srdcích skrze Naad Jogu“ v Praze (slevový kupón)

Datum a čas konání: 29. 3. 2020 13:00 - 17:00

Napsat komentář