Slovo Mer-Ka-Ba se skládá ze tří slov, které pocházejí ze starého Egypta. V jiných kulturách se nazývá merkabah, merkaba či merkavah. Mer značí specifický druh světla. Ka značí individuálního ducha a Ba interpretaci ducha v jeho konkrétní realitě. (z knihy Prastaré tajemství Květu života – více o knize zde).

Na intenzivním víkendovém semináři se naučíte Meditaci Merkaba, a díky tomu si vědomě aktivujete svou Merkabu. Podívejte se na toto video ze semináře v Domě Fantazie:

merkabafieldexpandsK čemu slouží Mer-Ka-Ba?

 • Merkaba spojuje naši mysl, tělo a srdce. Uvádí do rovnováhy všechny tyto složky osobnosti.
 • Pomůže zklidnit mysl, pročistit a vyrovnat všechny energetické pole, dráhy a čakry.
 • Pomůže vyvážit levou a pravou mozkovou hemisféru, mužskou a ženskou složku osobnosti
 • Uvede do dokonalého souladu mysl i emoce.
 • Merkaba propojuje člověka se svým Vyšším Já.
 • Kromě toho všeho se dá Mer-Ka-Ba také programovat – vtisknou se do ní své záměry a funguje jako energetický urychlovač. Všechno to, co se do Merkaby naprogramuje, se potom včlení do reality mnohem rychleji – je to takový akcelerátor Zákonu přitažlivosti.

V e-shopu Ladírna.cz si můžete zakoupit kompletní tvorbu Miloše Matuly:

Pro koho je seminář určen?

Seminář je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit meditovat tuto silnou meditaci Merkaba a posunout se v osobním i duchovním životě dál, nejsou potřebné žádné předchozí zkušenosti s meditací.

Webinář o posvátné geometrii a Merkabě

V tomto webináři se dozvíte, co je to posvátná geometrie, jak se dá využít a co můžete zažít s meditací Merkaba.

Průběh semináře

 • šestVýuka meditace Merkaba
  Meditace Merkaba má 17 dechů ve čtyřech rozdílných fázích. Při těchto deších si vizualizujeme geometrické útvary, dále se mění pozice rukou v tzv. mudrách. Vše v meditaci má hluboký význam. Meditaci se učíme postupně od jednoduchých úkonů a postupně nabalujeme další a další části, až nakonec se jí všichni naučíme a roztočíme si svůj světelný disk Merkabu.
 • Hrátky s posvátnou geometrií
  Vnímání energie a přijímání informací z některých tvarů posvátné geometrie. Tanec, dotyk, malování, brainstorming…
 • Channeling s Černými a Bílými a Strážcem Třetího Oka
  Během semináře také přichází v channelingu bytosti z planety Černých Posvátných přes Petra a také Strážce Třetího Oka skrz Lucii, kteří doplňují svými postřehy to, co se děje. Je možné se ptát na jakékoliv dotazy a přichází odpovědi pro další hlubší pochopení, ať už meditace Merkaba, sebe a svého života, nebo Vesmíru jako takového.

Další pokyny

 • Seminář je dvoudenní, program je plánován od 10 do 18 hodin oba dny s pauzou na oběd. Můžete zůstat i déle a v klidu si povídat s ostatními účastniky v zahradě nebo domě.
 • Revitalizovaná voda je po celou dobu k dispozici zdarma, k dispozici je po předchozí domluvě i domácí veganské občerstvení
 • Cenu za seminář činí 2 584 Kč (proč právě tato částka? Je to jedno z čísel z Fibonacciho posloupnosti, více se o tom dozvíte na semináři).
 • Počet míst je omezen na max. 25 účastníků, pokud víš už teď, že se chceš účastnit, rezervuj si místo ve formuláři níže, místo máš rezervované po úplném uhrazení příspěvku.
 • Dům Fantazie na Barrandově koncem května končí, seminář se uskuteční, ale na jiném vhodném místě. Přihlašte se a pošlu vám včas informaci o místě konání.

Rezervace a platby

Fotografie z únorového semináře Merkaba

Seminář Meditace Merkaba v Praze

Datum a čas konání: 4. 6. 2016 - 5. 6. 2016

Místo konání:

Filmařská 336/3
152 00 Praha 5
Česká republika

Napsat komentář