Máš odvahu podívat se do hloubky sebe sama? Skrývá se v Tobě něco, co potřebuje transformovat? Strachy, omezení, limity, napětí?

Spal to!

Zvu Tě. Jaký si to uděláme, takový to BUDE.

Kdy že a kde že?

Ve středy 27.3. a 3.4.2019, sraz v 18 hodin na tramvajové zastávce Divoká Šárka v Praze

A kam že půjdem?

Na nejbližší kopec nahoře. Je tam výborný rozhled. Slunce svítí zdarma, hvězdy a Měsíc taky. Mobil tam nepotřebuješ, získáš tam lepší signál… Dvě matky pod nohama: Matička stověžata Praha i Matička Země tam je. Zázrak? Tajemství? Dřevo, kameny, vzduch, trochu z ohně puch (či vůně?)… dobrý duch se zrodí…V  Tobě, garantuji!

Budu tam JÁ, který si říkám Chrisantem. A spolu se mnou “kouzelné věci” jako šamanský buben, chřestítka, flétny, sundrum… A spolu se mnou několik dalších přátel s dalšími dary (Aleš, Martin, Janička). Co ty? Máš hudební nástroj, který chce vzít do společnosti? Vezmi ho 😉 Určitě se sladíme. Těším se. Rozezníme se. Čím víc se nás propojí, rozezní a uvolní v jednom rytmu, tím zajímavější souHRA…

Taky tam vezmu své milé rostlinné spojence a své velké učitele: Mapacho (dědeček tabáček), rapé a sanangu (tady taky najdeš víc info). Bojíš se něčeho? Dobrá příležitost k propuštění. Přeješ si něco? Požádej si a je Ti dáno… Součástí bude léčivý rituál inspirovaný jihoamerickými šamany a léčiteli. Čím víc se zapojíš a čím lépe se uvolníš, tím lépe se ti PAK povede… Věříš? Nevěříš? Je to jedno. Prostě pokud přijdeš, tak něco se TAM stane… A určitě Tě TO změní 🙂

Finanční příspěvek dobrovolný do mísy hojnosti můžeš předat.  Obvyklá cena podobně kvalitních akcí je 200-500 Kč. Výše je zcela na Tobě, na Tvé zodpovědnosti.

Těším se, co TY? 🙂

ChrisantemInfo pro neznalé

Počet míst NENÍ omezen, prostě PŘIJĎ. Nemusíš se nijak přihlašovat, nikde hlásit předem.

Když už přijdeš, tak si MŮŽEŠ s námi dát:

Dědeček Tabáček do nosánku

Kruh léčivé ceremonie otevřeme s písní a modlitbou s “Dědečkem Tabáčkem” – Mapachem, pozveme ho, aby otevřel náš kruh:

Tabáčku můj milovaný, do nosánku si tě dám,
s tvou pomocí všechny změny, snadno lehce vykonám.

Tabáčku můj milovaný, všechny brány otevři,
dej mi křídla mužské síly, přes Vesmír je rozevři!

Dědeček Tabáček je velmi mocná bytost, velmi zkušený učitel. Na celé Jižní Americe patří k jedné z nejposvátnějších léčivých a ceremoniálních rostlin. Používá se obvykle na začátek a na konec každé ceremonie (a často i v průběhu).

Používá se voda z namočených listů z divoce rostoucího tabáku druhu Nicotiana Rustica, který je až 20x silnější než Nicotiana Tabacum, ze kterého se vyrábí cigarety. Tabáček v této formě nemá žádné negativní zdravotní účinky, ba je velmi léčivý.

Užívá se tak, že každý dostane na ruku pár kapek tabáčkové vodičky, a pak si ji každý sám vsaje do nosu – zvlášť do jedné a do druhé dírky.

Jaké jsou jeho účinky? Tabák nám přináší čistou jasnou mužskou přímou energii. Otevírá brány pro léčení, napojení, proudění energie. Přináší okamžité zklidnění a harmonii.

Rapé jemný, avšak silný prášek

Po modlitbě a otevření kruhu s tabákem pokračujeme dále s velmi mocnými rapé (někdy se můžete setkat s názve hapé):

Rapé, rapé, rapé, prášku jemný
Ty jsi tak báječně silný, a já jsem teď také silný
Vystřelíš mě do Vesmíru, rozprostřu se do Vesmíru
S duší tělem jsem ve smíru, se svým srdcem jsem ve smíru
Uzemňuješ, napojuješ, s Matkou Zemí mě spojuješ

Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky.

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa.

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Během večera může každý přijmout několik druhů rapé dle svého uvážení a pocitů.Sananga vyléčí oči, pomůže duši

Poslední rostlinný pomocník, který vstoupí do našeho kruhu, se jmenuje sananga, jsou to amazonské čistě rostlinné kapky do očí.

Sanangu každý přijímá vleže na zádech, každý dostane po jedné kapičce do jednoho očička. Oči okamžitě začnou dosti pálit, tyto pocity však odezní během několika vteřin až minut. Velmi pomůže, když se během přijetí sanangy zaměří na dech, tím se nepříjemná bolest a energie rozpouští a uvolňuje se, a to nejenom z očí, ale z celého těla fyzického, emočního, mentálního i všech dalších.

Velmi vhodná je sananga pro ty, kteří mají jakoukoliv oční vadu. Sananga vrací očím svou původní sílu, znatelně zostřuje vidění, a to vše zcela přírodní cestou. Kromě toho sananga otevírá i duchovní vidění a uvědomění a zvyšuje schopnost číst záměry druhých lidí. Otevírá třetí oko a vhledy do budoucnosti.

Tyto kapky podporují hloubkové čištění zablokovaných energií na citové, fyzické a duchovní úrovni. Sananga může vyvážit nebo zesílit naše energie, najít a léčit kořeny nemocí i bloků, což vede ke kompletní rovnováze, fokusu a klidu mysli. Zbavuje negativních energií, otevírá třetí oko a srdeční čakru, harmonizuje, léčí oční choroby, rozšiřuje propojení do duchovních sfér, odvápňuje a aktivuje šišinku.

Možnost zakoupení pro užívání doma

Tabák, rapé (včetně foukaček) i sanangu je na místě možné zakoupit pro následné užívání doma, a také v e-shopu na Ladírna.cz. Všichni tito rostlinní spojenci jsou při správném vhodném užívání připraveni ke každodenní komunikaci, inspiraci, léčení a obohacování.

Máš jakýkoliv dotaz? Kontaktuj mě:

Chrisantem Macháček, info@chrisantem.com

Rozeznění svého Pravého JÁ… Praha

Datum a čas konání: 27. 3. 2019 18:00 - 23:00

Napsat komentář