Milí přátelé, cítím, že již nastává čas, abych s vámi sdílel mocné rostlinné medicínky, mé úžasné spojence, se kterými jsem se potkal během cesty po Ekvádoru a s nimiž mám tu čest kráčet životem společně. Každý den se navzájem více a více poznáváme a obohacujeme svými dary. Jsou to dary vhodné ke sdílení v bezpečném kruhu důvěry v sílu a moc přírody a jejich bytostí. (V případě nepříznivého počasí proběhne akce uvnitř).

Pár organizačních pokynů

Sejdeme se v pátek 30. června v 19:30 hodin na tramvajové zastávce (č. 2, 3, 17, 21) Pobřežní cesta v Praze-Braníku, ceremonie proběhne o kus dál venku, u ohně na břehu Vltavy (abychom mohli propojit všechny živly – zemi, vodu, oheň i vzduch), v dostatečném odstupu od kolemjdoucích.

Prosím o včasný příchod, pokud přijdete později, volejte 774 066 101. Ceremonie potrvá cca do 22-23 hod., kdo chce, může na místě přespat.

Poslední jídlo doporučuji si dát nejpozději kolem 18. hodiny či dříve, můžete vzít drobné občerstvení ke sdílení po přijetí poslední medicínky.

S sebou si vezměte:

  • podložku na sezení na zemi, deku nebo spacák na přikrytí
  • papírové kapesníčky nebo toaletní papír
  • hudební nástroje (bubny, flétny, kytary, chřestidla apod.)
  • osobní silové předměty, květiny, byliny či jiné předměty na oltář
  • doporučený příspěvek 300 Kč (v hotovosti na místě)

Přihlášení

Počet míst je omezen, máš-li záměr se zúčastnit, vyplň formulář dole na této stránce.

Které medicínky přijmeme?

Dědeček Tabáček do nosánku

Kruh této ceremonie otevřeme s písní a modlitbou s „Dědečkem Tabáčkem“ – Mapachem, pozveme ho, aby otevřel náš kruh:

Tabáčku můj milovaný, do nosánku si tě dám,
s tvou pomocí všechny změny, snadno lehce vykonám.

Tabáčku můj milovaný, všechny brány otevři,
dej mi křídla mužské síly, přes Vesmír je rozevři!

Dědeček Tabáček je velmi mocná bytost, velmi zkušený učitel. Na celé Jižní Americe patří k jedné z nejposvátnějších léčivých a ceremoniálních rostlin. Používá se obvykle na začátek a na konec každé ceremonie (a často i v průběhu).

Používá se voda z namočených listů z divoce rostoucího tabáku druhu Nicotiana Rustica, který je až 20x silnější než Nicotiana Tabacum, ze kterého se vyrábí cigarety. Tabáček v této formě nemá žádné negativní zdravotní účinky, ba je velmi léčivý.

Užívá se tak, že každý dostane na ruku pár kapek tabáčkové vodičky, a pak si ji každý sám vsaje do nosu – zvlášť do jedné a do druhé dírky.

Jaké jsou jeho účinky? Tabák nám přináší čistou jasnou mužskou přímou energii. Otevírá brány pro léčení, napojení, proudění energie. Přináší okamžité zklidnění a harmonii.

Rapé jemný, avšak silný prášek

Po modlitbě a otevření kruhu s tabákem pokračujeme dále s velmi mocnými rapé (někdy se můžete setkat s názve hapé):

Rapé, rapé, rapé, prášku jemný
Ty jsi tak báječně silný, a já jsem teď také silný
Vystřelíš mě do Vesmíru, rozprostřu se do Vesmíru
S duší tělem jsem ve smíru, se svým srdcem jsem ve smíru
Uzemňuješ, napojuješ, s Matkou Zemí mě spojuješ

Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky.

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa.

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Během večera může každý přijmout několik druhů rapé dle svého uvážení a pocitů.

Sananga vyléčí oči, pomůže duši

Poslední rostlinný pomocník, který vstoupí do našeho kruhu, se jmenuje sananga, jsou to amazonské čistě rostlinné kapky do očí.

Sanangu každý přijímá vleže na zádech, každý dostane po jedné kapičce do jednoho očička. Oči okamžitě začnou dosti pálit, tyto pocity však odezní během několika vteřin až minut. Velmi pomůže, když se během přijetí sanangy zaměří na dech, tím se nepříjemná bolest a energie rozpouští a uvolňuje se, a to nejenom z očí, ale z celého těla fyzického, emočního, mentálního i všech dalších.

Velmi vhodná je sananga pro ty, kteří mají jakoukoliv oční vadu. Sananga vrací očím svou původní sílu, znatelně zostřuje vidění, a to vše zcela přírodní cestou. Kromě toho sananga otevírá i duchovní vidění a uvědomění a zvyšuje schopnost číst záměry druhých lidí. Otevírá třetí oko a vhledy do budoucnosti.

Tyto kapky podporují hloubkové čištění zablokovaných energií na citové, fyzické a duchovní úrovni. Sananga může vyvážit nebo zesílit naše energie, najít a léčit kořeny nemocí i bloků, což vede ke kompletní rovnováze, fokusu a klidu mysli. Zbavuje negativních energií, otevírá třetí oko a srdeční čakru, harmonizuje, léčí oční choroby, rozšiřuje propojení do duchovních sfér, odvápňuje a aktivuje šišinku.

Možnost zakoupení pro užívání doma

Tabák, rapé (včetně foukaček) i sanangu je na místě možné zakoupit pro následné užívání doma. Všichni tito rostlinní spojenci jsou při správném vhodném užívání připraveni ke každodenní komunikaci, inspiraci, léčení a obohacování.

Máte jakýkoliv dotaz? Kontaktujte mě:

Chrisantem Macháček

chrisantem@ladirna.cz

+420 774066101

Ceremonie s mocnými rostlinnými spojenci tabáčkem, rapé a sanangou

Datum a čas konání: 30. 6. 2017 19:30 - 23:00

Místo konání:

Pobřeží Vltavy
Praha 4-Braník
Česká republika

Přihlášení na tuto akci

Tato událost je již plně obsazena.

Napsat komentář