Milí přátelé,

zveme vás na druhý Rituál čistého prostoru Srdce. První takovýto rituál se ukázal jako velmi úspěšný, léčivý a hluboký, a tak pokračujeme dál. Forma zůstává zhruba stejná, ale nová přítomnost určitě přinese úplně nové prožitky.

Volné téma večera

„Probuzení Kosmického hada“

Velmi spontánně zde vzniká nový projekt/uskupení, které nese název „Kosmický had“. Přijďte ve středu večer do Nueva a zažijte poprvé jeho probouzející se sílu. Sílu, kterou máš v sobě, kterou můžeš aktivovat a vědomě poslat do svého života..

Akci spoluvytváří

především Ty sám, Ty sama. Je jen na Tobě, jak moc nebo málo si dovolíš jít do všeho naplno, a s čím a jak odejdeš Domů

 

 

 

 

 

 

 

Chrisantem Macháček – dávám impuls k této události. Cítím ji celou svou bytostí. Přináším především sebe a své Srdce, už konečně vím, že ho mám uprostřed své hrudi, ne vždy to tak bylo… Dávám impuls k této události, mám nějakou představu, nějakou vizi, a sám nevím, jestli se naplní, a nechávám se překvapit vším tím, co se stane… Chceš-li mě víc poznat, prozkoumej Ladírnu.

 

 

Michal Haman – muž, se kterým můžeme rozeznít své srdce prostřednictvím bubnů, chřestidel a rytmů, jsou to velmi léčivé rytmy, jak zní i jeho web. Mnoho let vede kruhy prožitkového bubnování a pravděpodobně ho znáte také z Létajícího koberce i dalších aktivit.

 

 

Petr Piňosna svém webu má uvedeno, že s Michalem Hamanem založili Létající koberec, že má nahrávací studio, tvoří meditační a relaxační hudbu, taky že je léčitel…  Především je to pohodový muž a… však ho zažijete sami, když přijdete…

 

Zdeněk Ordelt

Nami Maria Hallington

 

Monika Valečková – krásná mladá žena, ke které je radost se přidat, když vezme do ruky buben, rozezní se a roztančí se…

 

 

 

 

 

Zveme vás

 • ke společnému sdílení přítomnosti, ve formě rituálu – posvátného prostoru, kde jsme každý sám za sebe a všichni spolu jako jeden tvar, jeden organizmus. Uprostřed místnosti vytvoříme nejprve oltář, jakožto obraz nás všech, posvátné místo, znázornění našeho Srdce. Vezmi si s sebou nějaký předmět, který je pro tebe symbol harmonie.
 • k propojení v kruhu, kde všichni jsme Jedním, kde každý z nás jsme začátkem i koncem i prostředkem…
 • k upřímnému projevení sebe, své autenticity, své jedinečnosti a svých kvalit, ale i své zranitelnosti a citlivých míst…
 • k zážiku uvědomění si sebe sama, k uvědomění si svého místa mezi ostatními zdánlivě oddělenými bytostmi…
 • ke kreativnímu vyjádření prostřednictvím kresby, hlasem, zvukem, rytmem, pohybem, tancem…
 • k upřímnému zaměření se do sebe sama, zvědomění si svých ne-pořádků, ne-mocí a bolestí, omezení a limitů…
 • k úklidu a pročištění prostoru svého Srdce a svých energetických center, dostaneš příležitost uvést co nejvíce do pořádku, aby ses stal mocným a zdravým, s hranicemi tam, kde je opravdu chceš mít…
 • k uvolnění všeho zatuhlého a neprojeveného, co ve svém srdci a čakrách máme – vše je povoleno – výžblebty, hrčení, drnčení, syčení, štěkání, mňoukání, chrochtání, klení, nadávání, křičení, dupání, klopýtání – a věřím, že se postupně sladíme a rozezníme jako jeden organismus v harmonickém souznění a příjemném souzvuku, jako jedno bijící Srdce v jednom společném rytmu, v oslavném tanci a plynutí vycházející z již uklizeného, čistého prostoru Srdce…
 • k přijetí rostlinných spojenců tabáčku, rapé a sanangy, pokud chceš. Jejich přijetí je zcela dobrovolné, můžeš a nemusíš je přijmout během tohoto večera.
 • ke společnému zpěvu písní, písní od srdce.
 • ke společnému sdílení přítomnosti, nechme se překvapit vším tím, co přinese

Důležité informace

Místo konání: Studio Nuevo, Senovážné nám. 1464/6, Praha 1 – ve vnitrobloku, z ulice projdete bránou do dvora

Datum: středa 14.3. 2018

Začátek: přijďte prosím včas, nejpozději ve 20:15 hodin, začneme co nejdříve a společně. Ve 20:15 hod. se zavírá průchod do dvora a pokud přijdete později, už není možné se přidat!

Rituál ukončíme společně mezi 23:30 a 24 hod.

S sebou si vezměte:

 • několik papírů, tužku, pastelky na kreslení obrázků
 • hudební nástroje (šamanský buben či djembe, chřestidla, flétny apod. – pokud nemáš, můžeš si na místě půjčit)
 • předmět, který je pro tebe symbol harmonie, vytvoříme z nich oltář
 • finanční příspěvek od dle svého uvážení, doporučená výše je 300-500 Kč, ale dej, kolik uznáš za vhodné. Svůj DAR necháš kdykoliv v průběhu večera na oltáři, nikdo nekontroluje, kolik dáš, je to jen na vás a vašem ❤.

Přihlášení

Prosím o přihlášení formulářem dole na této stránce, ať máme představu, kolik se nás sejde.

Máš nějaké dotazy?

Směřuj je na Chrisantema: chrisantem@ladirna.cz nebo tel. 774 066 101

Rituál čistého prostoru Srdce – Probuzení Kosmického hada

Datum a čas konání: 14. 3. 2018 20:15 - 23:30

Místo konání:

Senovážné nám. 1464/6
Praha 1
Česká republika

Přihlášení na tuto akci

Tato událost je již plně obsazena.

Napsat komentář