Zveme Vás na podzimní festival Fantazie do Domu Fantazie. Sestavili jsme pro vás zajímavý program s lektory Domu Fantazie a přáteli.

Program pátek 11.9.2015

19:00

Jiří Adam: Drum Circle
Hudba nás spojuje, a pokud ji tvoříme společně, hovoří spolu naše duše, naše nejhlubší Adamovy bubnynitro, podobně jako spolu hovoří těla tančícího páru, a tak vzniká hluboké propojení, láska, sounáležitost, pochopení, zkrátka všechny formy vyššího smyslu života.
Drum circle, nebo-li kruh bubeníků, je nejstarší hudební těleso na světě a my zahájíme festival tímto magickým kruhem.
Bubnování povede Jiří Adam, s jehož pomocí se do kruhu může zapojit kdokoliv bez ohledu na talent, či věk.

Program soboty 12. 9. 2015

9:00-10:00 Veronika ŠilarováVeronika Šilarová: Kundalíní jóga

Hned ráno rozezníme všechny čakry pomocí jedné z nejúčinnějších sestav kundalini jógy – čakrovou sat krijou. Na závěr lekce se meditací v pohybu nabijeme energií na celý den.

Více o Veronice: veronikasilarova.cz

10:15-11:15 Patrick Venulejo: Rozvoj vědomí pobyty ve tmě

Patrick se s vámi rozdělí o své zajímavé zážitky z několika pobytů ve tmě.  Také zodpoví vaše případné dotazy – kdy je vhodné do tmy jít? A na jak dlouho? Co se ve tmě může odehrávat? Patrick otevírá v září v Praze v Krči centrum tmy – několik míst pro pobyt ve tmě, takže případní zájemci si mohou u něj rezervovat již teď termíny pro nejbližší týdny. Jinak je

12:45-13:45 Kateřina Jindráčková: Aura 

Katka se s námi podělí o tyto zkušenosti:20150805_154412 (1)

  • Ochrana aury
  • Jak změnit auru  tím i svůj život

Více o Katce se dozvíte na stránkách: www.silaenergie.cz

14:00-15:00 _DSC8043Alena Camplíková: Život plný lásky, radosti a hojnosti, to je kvantování…

Dozvíte se, jak lze pomocí kvantové vlny uzdravit sám sebe téměř okamžitě a na všech úrovních.

Uvedu Vám konkrétní příklady ze života, co vše je díky využití kvantové vlny možné, např. jak jsem tímto způsobem zhubla 15 kg, jak dorostlo naší psí slečně ukousnuté ucho, či jak zesiluji tímto způsobem zvuk u televize bez použití ovladače a mnoho dalšího.

Vyzkoušíte si, jaké to je, zažít kvantovou vlnu přímo na sobě a být účasten tohoto „kouzla“.

15:15-16:15 David von Ava a rituál ChacapaDavid von Ava: Světová premiéra dokumentu o cestách do Peru

David von Ava seznámí s výpravami do Peru a v posledních 20 minutách se bude promítat dosud nezveřejněný dokument, který byl vytvořen z materiálu natočeného na těchto výpravách – máte možnost jej zhlédnout jako první.

Více na jungle-medicine.eu

16:30-17:30 Petr Macháček a Lucie AlferiLucie Alferi a Petr Macháček: Sám sobě partnerem

Lucie a Petr se potkali tady a teď, aby spolu tvořili ve velké radosti, lásce a harmonii v Domě Fantazie. Pojďte si poslechnout a inspirovat se jejich přístupem k životu, který je opravdu plný krásné čisté Lásky, která z nich vyzařuje na kilometry daleko 🙂

Více o nich se můžete dozvědět na videu, jak tvořili postel, a na jejich webech cestaksobestacnosti.cz (Lucie) a na Petrových jajsemhojnost.cz a ovocezivota.cz.

17:45-18:45 Iva a KarelIva Lhotská a Karel Dolejš: Tai Chi a Chi Kung – praktické cvičení

Iva Tai Chi cvičí od r. 1999 a od roku 2001 se stala instruktorkou v rámci sdružení taostistického Tai Chi. Praxi absolvovala v Kanadě. Pak se učila ještě u dalších učitelů a v roce 2002 začala učit soukromě. Asi v letech 2011 – 2012 spontánně připojila Chi Kung.
Její muž Karel se na střední škole věnoval karate a na vysoké rozšířil svůj zájem o Japonsko a bojová energetická umění o Aikido a Kung Fu. S Tai Chi se připojil v roce 2004.
Oba se vzdělávají průběžně dál, zabývají se rovněž léčením, masážemi a o zdravou stravu.

19:00-19:45 Veronika ŠilarováVeronika Šilarová: Léčivý tantrický kruh

Večer zakončíme společnou půlhodinovou meditací z kundalini jógy známou jako léčivý tantrický kruh. Ta se doporučuje v předvečer novoluní (což přesně vychází právě na sobotu 12. 9. 2015). Vzniká při ní léčivá síla, kterou můžeme poslat člověku, jenž ji potřebuje.

Více o Veronice: veronikasilarova.cz

20:00-22:00 Michal Čagánek a Miloš LöfflerMichal Čagánek, Miloš Löffler: Duo PraMeny – koncert

Autorský koncert Michala (zpěv, kytara) a Miloše (flétny). Michal s Milošem byli u nás 31.7.2015 na letním festivalu, natočili jsme část jejich vystoupení na video, můžete si ho pustit zde.

22:00 Losování fantazijní tomboly

Po celý den bude možné si zakoupit lístky do tomboly. Ve 22 hodin pak proběhne losování hodnotných cen.

Odpoledne Zuzana Adam a Věra Erbenová: Konzultace Feng Shui (Ladírna)

ZUZANA ADAM – lektorka a konzultantka Feng Shui, autorka on-line kurzu Feng Shuizuzana adam Academy, autorka Knihy Osvoboďte se s Feng Shui
VĚRA ERBENOVÁ – přední konzultantka Adam Feng Shui

V rámci tohoto festivalu máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si Feng Shui v praxi. Při krátké konzultaci zjistíte, jak proudí energie ve vašem bytě, jak vás to ovlivňuje a co s tím. Jaké nápravy a léčby lze udělat, abyste zlepšili kvalitu svého života. Cena konzultace 200 Kč, doba 30 min. Přineste si s sebou plánek svého bytu.

Více na adamfengshui.cz

Program neděle 13.9. 2015

9:00-10:00 Lucie Alferi: Ranní protažení
joga
Ráno protáhnout své tělo, naladit se na úspěšný den.  Díky rannímu protažení jsem poznala, co mé tělo potřebuje. Jsem ke svému tělu vnimavější a citlivější.Na festivalu máte možnost své tělo poznávat se mnou:-)

Na mých webových stránkách se dozvíte více: cestaksobestacnosti.cz

10:15-11:15 vsechno-je-geometrie-449x500Petr Macháček: Posvátná geometrie – Ovoce života, Metatronova krychle a Platónská tělesa

Pět živlů posvátné geometrie jakožto pět odstínů energie téže podstaty Jednoty Všeho, co Je. Jednota mužského a ženského vnímání reality v Ovoci života a Metatronově krychli. Platónská tělesa (krychle, čtyřstěn, osmistěn, dvanáctistěn a dvacetistěn). Propojenost živlů, souhvězdí zvěrokruhu, Platónských těles, barev, čísel, rostlin, nerostů a energií…

Petr pořádá v Domě Fantazie cyklus seminářů o posvátné geometrii, má záměr vytvořit ucelený online video kurz, pár videí najdete už teď na Petrově webu ovocezivota.cz

11:30-12:30 Libor HavránekLibor Havránek: Život v Pravdě

Setkání a povídání o tvém pravém Já. Liborův web: Raduj.se

12:45-13:45 Liana Látková:  Hry intuitivní pedagogiky pro dospěléliliana

Duchovní cesta při hledání mé ztracené duše mě přivedla až k Intuitivní pedagogice a
jejím hrám.

Od mala ráda pozoruji lidi ve svém okolí. Při práci v lesní školce jsem se hodně začala zaobírat tématem vnitřního dítěte. Všimla jsem si, co se děje s dospělými, když se zapojí do našich her a pohybových říkadel. Jak se rychle mění jejich komunikace s dětmi, když jim probudím jejich vnitřní dítě.

Hry Intuitivní pedagogiky vedou člověka k sobě samému, ke svému středu a jsou velmi sociální. Skupina se tedy velmi rychle uvolní a navzájem se mezi sebou propojí. Těším se na Festivalové řádění.

14:00-15:00 Bára Vodová: Workshop Acro jógy 

Co to je ? Je to zkratka pro akrobatickou párovou jogu, někdy také partnerskou jogu.
Jak tedy vyplývá cvičí se ve dvou a více lidech. Skupina se acroskládá z báze (ten, kdo je dole), letce (ten, kdo je nahoře) a spotera (ten, který se stará o bezpečí a koordinaci). Roli si každý zvolí podle svých fyzických dispozicí tak, aby mu bylo co nejpohodlněji. Je možné si vyzkoušet co Vám bude nejvíce sedět.
Díky tomu, že pracujeme s váhou těla,, budujeme fyzickou sílu neuvěřitelnou rychlostí. Ve skupinách zlepšujeme schopnost přímé a jasné komunikace. Na každé hodině postupně rušíme  limity, které jsou pouze v mysli.
A hlavně užijete si spoustu legrace!
Acro joga je mocným  nástrojem a cestou k radosti a uspokojení. Každý může začít objevovat a aplikovat filosofii acro jogy i mimo tréninky.
Budete potřebovat podložku a pohodlné oblečení (legíny, tepláky), NE sultánky.

Občerstvení

Po celou dobu festivalu bude možné si zakoupit domácí občerstvení v suterénu domu, prostorách Klubu Fantazie.

Vstupné

  • Celý festival pátek až neděle: 350 Kč v předprodeji, 500 Kč na místě
  • Páteční program: 150 Kč na místě, 100 Kč v předprodeji
  • Sobotní program: 250 Kč na místě, 200 Kč v předprodeji
  • Nedělní program: 200 Kč na místě, 150 Kč v předprodeji

Chcete-li si zakoupit vstupné za výhodnější ceny v předprodeji, použijte formulář níže.

Další informace

  • V domě je možné přespat za příspěvek 100 Kč na noc
  • Můžete vzít i děti, když nám to dáte vědět dopředu, zajistíme jim program

Těšíme se na vás!

Rezervace a vstupné v předprodeji

již není možné zakoupit

Podzimní festival Fantazie

Datum a čas konání: 11. 9. 2015 - 13. 9. 2015

Místo konání:

Filmařská 336/3
152 00 Praha 5
Česká republika

Napsat komentář