​Nový svět – nové vědomí – nový začátek.

Už není třeba na nic čekat. Otevři se kráse, jednoduchosti a velkoleposti života teď a tady. Poznej ráj, který pramení z Tvého srdce.
Před pěti lety jsem se vydala do svého nitra za poznáním.
Před čtyřmi lety jsem poznala ohromnou energii prýštící z uvolněného a osvobozeného těla.
Před třemi lety jsem poznala sílu lásky a její schopnost zodpovědět každou otázku.
Před dvěma lety jsem poznala nekonečnost lidského vědomí.
Před rokem jsem poznala moc světla zářícího v srdci a nepopsatelnou lásku ve spojení se světelným světem.
A teď je čas se o krásu a lásku, které mi byly dány poznat a prožít, podělit.

Picture

Co bude náplní našeho setkání?

  • ​Povíme si, že náš život můžeme nechat volně a přitom naprosto dokonale plynout a jak to udělat.
  • Ukážeme si, že být šťastný je jednodušší, než se zdá.
  • Vysvětlíme si, proč se nám ne vždy daří tvořit a přitahovat to, co chceme.
  • Nahlédneme na to, kdo doopravdy jsme a co máme dělat.
  • Zjistíme, jak velkou změnu vnímání přinese přesunutí se z mysli do srdce.
  • Naučíme se, jak se spojit se svým Vyšším a Božským Já a jak toho dál využít.
  • Společně si zameditujeme a setkáme se se svým vnitřním světlem.

…a cokoli dalšího podle toho, kam nás společná energie povede.

A hlavně prožijeme společně sdílený čas v lásce, radosti a souznění. Světlo našich srdcí je to hlavní, co potřebujeme ke šťastnému životu. Láska není nic sentimentálního, je to nejsilnější tvůrčí síla ve Vesmíru, tak se nebojme se na ni naladit. Smyslem není naučit se ovládnout svět, aby se změnil, ale naučit se jej milovat. A on se pak změní sám. Protože to my sami jsme tím světem, jsme celým Vesmírem, neexistuje nic, co bychom neobsahovali. Všechno je teď a tady. Všechno je dokonalé, protože to JE. Milujme věci, lidi i situace, jen protože JSOU a náš život se stane nekonečným kouzlem. BYTÍ samo je největší zázrak ze všech.

Poznejte sami sebe a své blízké!

Kurz-horoskopu Naučte se číst a vykládat svůj horoskop, pochopíte svůj život a své vztahy na nové úrovni. Více informací


Picture

Dovol si poznat, co všechno má pro Tebe život nachystané. Je toho mnohem víc, než co dokáže vymyslet naše mysl. Život je krása. Radost, barvy, vůně. Láska a přátelství, sdílení, nadšení a vášeň. Každý den, každý okamžik je naprosto jedinečný. Tento okamžik se už nikdy nezopakuje. Vnímáš ho? Jak voní? Jak zní? Nebo přemýšlíš o tom, jak voní a zní? Lidstvo stále čeká na nový svět, na velkou transformaci. Ale co když už proběhla a my to jenom nedokážeme vnímat, protože jsme v zajetí své mysli, svých představ založených na minulosti? Co když jen znovu a znovu zbytečně prožíváme starý svět, místo toho, abychom se otevřeli tomu novému? Naše srdce je branou, stačí se odvážit pustit to, co jsme dosud považovali za pravdivé.

Chceš se vydat na úžasnou, vesmírnou cestu objevování a prožívání nádhery života? Začni ji s námi 1.11. !

Z celého srdce se těším na toto světelné setkání.
S láskou v srdci, Lenka

Čas a místo konání:

Kdy: 10:00 – 19:00, 1.11.2015
Kde: Dům Fantazie Barrandov (Filmařská 336/3, Praha)

Cena a přihláška: 

Kolik: 1100 Kč

​Jak se přihlásit: Přihlášku, prosím, zašlete na můj e-mail lenkasav@gmail.com. Vaše místo bude závazně rezervováno po úhradě ceny kurzu (informace k platbě zašlu po přihlášení na e-mail). Počet míst je omezen.

Více informací naleznete na mých webových stránkách zde.

A tady přichází chvíle napsat něco o sobě.

Já jsem. To je ve skutečnosti jediná pravda, kterou o sobě mohu říct.

Žiji.
Miluji.
Sním.

Mým snem je, že každý člověk ví, jaké to je plakat dojetím nad krásou světa. Že všichni vidí a cítí „nový svět“ – zhmotněný ráj na Zemi. Svět lidstva, které si je vědomo své božské podstaty. Svět, kde se hmota prolíná se světlem, kde každý člověk naplno prožívá svůj život, svůj potenciál i své schopnosti. Svět nepopsatelné krásy, radosti a lásky.

Každý dílek, kterým mohu přispět k této vizi, s láskou a radostí nabízím světu kolem mě. Nepracuji s žádným konkrétním systémem, nechávám se vést svým Vyšším Já a životem samým. Informace, které sdílím, pochází buď z mé přímé fyzické zkušenosti nebo jsou přijaté od mých vyšších úrovní různou formou channelingu.


Picture

Jsem fascinovaným pozorovatelem a obdivovatelem života a lidství. Být člověkem tady na Zemi je nádherný dar, ať tomu věříte nebo ne. Má duchovní cesta začala nenápadně, plíživě. Zpočátku jsem si to ani neuvědomovala, pak jsem se tomu i bránila. A pak jsem si jednoho krásného dne konečně přiznala, že to je to, proč jsem tady. Že to je smyslem tohoto mého života. Pochopit. Všechno. Protože já jsem vždycky chtěla „všechno nebo nic“. Najednou duchovno pro mě bylo jedinou volbou.

Když jsem byla malá, neměla jsem žádné „zvláštní“ schopnosti, zážitky ani nic podobného. Bůh nebo spiritualita u nás v rodině nebyly tabu, tato témata prostě nebyla ničím zajímavá či aktuální, tudíž nebylo třeba je ani zakazovat. Přesto když se ohlédnu zpět, cítím, že to tam bylo. To vědomí. Vždycky jsem byla jiná než ostatní (a bavilo mě to 🙂 ), místo dětí jsem si raději popovídala s dospělými. Nikdy jsem nikam úplně nezapadla, přesto mě většinou uznávali a chodili za mnou, když potřebovali „neutrální půdu“. Byla jsem takovým mostem mezi světy a to mi nejspíš už zůstalo. Když jsem se tedy konečně obrátila k duchovnu, bylo to jako návrat domů. Najednou jsem věděla, co mám dělat. (Z celkového pohledu. Samozřejmě byla období, kdy jsem se sama sobě ztrácela a pak se zase zoufale hledala.) Pracovat s energií, světlem či vizualizací pro mě bylo snadné, intuitivní. Díky mé povaze „všechno nebo nic“ jsem čekala, až dosáhnu absolutního vrcholu, abych si dovolila něco někomu ukazovat. Jenže absolutní vrchol je prázdnota. Tam, kde se už nic nevyvíjí, tam není život. A při tom toho v sobě cítím tolik, co bych chtěla světu sdělit! Teď a tady. V dokonalé nedokonalosti, uprostřed cesty jako jeden poutník druhému.


Božstvílenka

​Já jsem světlo
mohutné hvězdy,
zrnko, co spadlo
na kraji cesty.

Já jsem Zemí,
co nese život,
já jsem Vesmír
a srdce tlukot.

Já jsem láska
v každé Tvé buňce
a Tvoje krása
větší než Slunce.

Já jsem všude,
tak jako Ty,
kdo ví, co bude,
až vrátíme se
do Jednoty.

 

 

 

Lenka Savická – Na vlně božského světla

Datum a čas konání: 1. 11. 2015 10:00 - 19:00

Místo konání:

Filmařská 336/3
152 00 Praha 5
Česká republika

Napsat komentář