S radostí Vás zveme na koncert Karla Marinova

Koncert alikvotně-intuitivních písní.  Písní, které otevírají cit a rozpouští led v našich karel marinovsrdcích.

Co to je alikvotní zpěv?

Je druh zpěvu, který znali již naši dávní předkové, egyptští kněží, tibetští lámové a šamani. Je založen na vědomém zesílení alikvótních tónů pomocí a jemné práce s rezonančním prostorem v ústech a polohou jazyka. Pokaždé zní základní tón a současně s ním o příslušný interval vyšší alikvotní tón, který svojí vibrací může příznivě působit na naši psychiku, orgány v našem těle a uvolňit tlak, stres a napětí. Dokáže celkově zklidnit a harmonizovat.

karel

Karel Richard Marinov vystoupil na Letním festivalu Fantazie:

O Karlovi

Narodil jsem se 6. 8. 1967 v Krnově. Již jako malý kluk jsem se toužil stát profesionálním zpěvákem. Sice nemám žádné pěvecké školy, ani konzervatoř, ale za svůj život jsem absolvoval mnoho kurzů zpěvu a naučil se několik technik zpívání uvolňující přirozený hlas. Od dětství jsem se učil hrát na akordeón a zpíval lidové písně. Mou největší školou byl samotný život. Zpíval jsem v dechovém orchestru Vřesovanka, ve vojenské kapele Hrušovanka, v tanečním orchestru Sokrat a v orchestru Václava Hybše.

V rámci sebepoznávání jsem potkal paní Petru Schwabe, která ve mně objevila schopnost harmonizovat za pomoci alikvótně-intuitivního zpěvu. Je to technika zpívání různě vysokých tónů, které svojí vibrací příznivě působí na naši psychiku i na orgány v našem těle a uvolňují tlak, stres a napětí. Dokáže zklidnit a celkově zharmonizovat. Tuto techniku zpívání a její vibraci znali již naši dávní předkové, egyptští kněží, tibetští lámové a šamani.

Příspěvek 200,- Kč

Podívejte se na Karlův web na další ukázky z Karlových koncertů.

Na křídlech Lásky – koncert Karla Marinova

Datum a čas konání: 14. 9. 2015 19:00

Místo konání:

Filmařská 336/3
152 00 Praha 5
Česká republika

Přihlášení na tuto akci

Tato událost je již plně obsazena.

Napsat komentář