Datum a čas:

I. část: Čtvrtek 25.4.2019 od 19 do cca 22 hod.
II. část: Pondělí 6.5.2019
od 19 do cca 22 hod.

Místo:

Kamenný Vesmír, Nádražní 68, Praha 5

Na semináři se vědomě propojíte se svým světelným polem Merkaba a naučíte se do něj programovat své záměry. Meditace Merkaba ve výsledku trvá cca 5 minut, skládá se ze 17 speciálních dechů, během nich se mění tzv. mudry (pozice rukou) a pozice očí. Je to pravděpodobně nejjednodušší a zároveň nejúčinnější a nejrychlejší meditace, která na této planetě existuje. Naučíte se jí jednou provždy a sami se v ní budete zdokonalovat. Nepotřebujete žádného gurua. Každý sám sobě guruem i žákem…

Seminář je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit meditovat Merkaba a posunout se v osobním i duchovním životě dál, nejsou potřebné žádné předchozí zkušenosti s meditací. Je to už pak na vás, jak často budete tuto meditaci praktikovat.

K čemu slouží meditace Merkaba?

  • Meditace Merkaba spojuje naši mysl, tělo a srdce. Uvádí do rovnováhy všechny složky osobnosti.
  • Pomůže zklidnit mysl, pročistit a vyrovnat energetické pole, dráhy a čakry.
  • Pomůže vyvážit levou a pravou mozkovou hemisféru, mužskou a ženskou složku osobnosti
  • Uvede do dokonalého souladu mysl i emoce.
  • Propojuje člověka se svým Vyšším Já, se Zemí a Vesmírem.
  • Kromě toho všeho se dá Merkaba také programovat – vtisknete si do ní své záměry a funguje jako energetický urychlovač. Všechno to, co se do Merkaby naprogramuje, se potom včlení do reality mnohem rychleji – působí jako akcelerátor Zákonu přitažlivosti.
  • Více se dozvíte také zde

Zkušenosti účastníků z předchozích seminářů

Bytí s Merkabou je povznášející!
Zdeňka

Z akce mám pozitivní pocit, opět jsem získal více, než jsem očekával a překvapil sám sebe. Za sebe můžu říct, že jsi na mě udělal (resp. tvůj celkový projev) veliký dojem a že  z tebe nebo skrze tebe jsou věci snadno akceptovatelné a přenositelné.

Radim

Merkabu cvičím několikrát denně a cítím v sobě mnohem více energie, než obvykle. V noci na dnešek jsem šel spát v půl druhé ráno a stále jsem neměl pocit únavy. Přestože jsem spal málo hodin, během celého dnešního dne jsem byl „plný“ energie.

Martin

Vcera som si robil Merkabu viackrat a dnes tak isto hned po prebudeni takze by som si chcel tento zvyk ponechat. Celkovo sa citim velmi uvolneny a dusevne vyrovnany.
Neviem este z istotou posudit ci su to dozvuky zo seminara kde bola naozaj silna, nadherna energia, alebo je to uz merkabou. Po urcitom case budem mudrejsi, kazdopadne sa citim velmi prijemne.

Chcel by som este raz podakovat Vam vsetkym za naozaj krasny vikend. Verim ze sa este stretneme na nejakom seminari alebo niekde inde tou nahodnou nenahodou :-)))

Chrisantem, tebe patri velke DAKUJEM.  Si naozaj skvely clovek a vyborny ucitel!

Adrian

Další informace

Seminář je rozdělen na dvě části, pro plné pochopení a aktivování světelného pole je potřeba se zúčastnit obou. Vstupné na každý večer činí 333 Kč

Registrace

Irena Palečková, tel.: +420 603 164 979, irisi@kamennyvesmir.cz

Seminář meditace Merkaba (Kamenný Vesmír Praha) = naplněno, další termín brzy

Datum a čas konání: 25. 4. 2019 19:00 - 22:00

Napsat komentář