Datum a čas:

Sobota 11.5.2019 od 10 do cca 18 hod.

Místo:

Náš Domov “Elohim Embassy”, Severovýchodní I 1466/64, Praha-Spořilov.

Na semináři se vědomě propojíte se svým světelným polem Merkaba a naučíte se do něj programovat své záměry. Meditace Merkaba ve výsledku trvá cca 5 minut, skládá se ze 17 speciálních dechů, během nich se mění tzv. mudry (pozice rukou) a pozice očí. Je to pravděpodobně nejjednodušší a zároveň nejúčinnější a nejrychlejší meditace, která na této planetě existuje. Naučíte se jí jednou provždy a sami se v ní budete zdokonalovat. Nepotřebujete žádného gurua. Každý sám sobě guruem i žákem…

Seminář je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit meditovat Merkaba a posunout se v osobním i duchovním životě dál, nejsou potřebné žádné předchozí zkušenosti s meditací. Je to už pak na vás, jak často budete tuto meditaci praktikovat.

K čemu slouží meditace Merkaba?

  • Meditace Merkaba spojuje naši mysl, tělo a srdce. Uvádí do rovnováhy všechny složky osobnosti.
  • Pomůže zklidnit mysl, pročistit a vyrovnat energetické pole, dráhy a čakry.
  • Pomůže vyvážit levou a pravou mozkovou hemisféru, mužskou a ženskou složku osobnosti
  • Uvede do dokonalého souladu mysl i emoce.
  • Propojuje člověka se svým Vyšším Já, se Zemí a Vesmírem.
  • Kromě toho všeho se dá Merkaba také programovat – vtisknete si do ní své záměry a funguje jako energetický urychlovač. Všechno to, co se do Merkaby naprogramuje, se potom včlení do reality mnohem rychleji – působí jako akcelerátor Zákonu přitažlivosti.
  • Více se dozvíte také zde a tady

Každý účastník dostane přehledná skripta s přehledem meditace pro další domácí praxi (k nahlédnutí zde)

Seminář je složený z několika postupně na sebe se nabalujících dechových cvičení a mezi nimi nás čeká mnoho dalších zajímavých činností, jako např. společné rozeznění s bubnem a chřestítky, malování obrazu, seznámení s novými bylinkami z Amazonie, channeling… Chvíli budeme uvnitř, chvíli venku, k dispozici je také zahrádka na které můžeme večer po skončení ještě v klidu relaxovat a také i zapálit oheň. Můžeš zůstat i déle a v klidu doznít s novými přáteli.

Zkušenosti účastníků z předchozích seminářů

Bytí s Merkabou je povznášející!
Zdeňka

Z akce mám pozitivní pocit, opět jsem získal více, než jsem očekával a překvapil sám sebe. Za sebe můžu říct, že jsi na mě udělal (resp. tvůj celkový projev) veliký dojem a že  z tebe nebo skrze tebe jsou věci snadno akceptovatelné a přenositelné.

Radim

Merkabu cvičím několikrát denně a cítím v sobě mnohem více energie, než obvykle. V noci na dnešek jsem šel spát v půl druhé ráno a stále jsem neměl pocit únavy. Přestože jsem spal málo hodin, během celého dnešního dne jsem byl „plný“ energie.

Martin

Vcera som si robil Merkabu viackrat a dnes tak isto hned po prebudeni takze by som si chcel tento zvyk ponechat. Celkovo sa citim velmi uvolneny a dusevne vyrovnany.
Neviem este z istotou posudit ci su to dozvuky zo seminara kde bola naozaj silna, nadherna energia, alebo je to uz merkabou. Po urcitom case budem mudrejsi, kazdopadne sa citim velmi prijemne.

Chcel by som este raz podakovat Vam vsetkym za naozaj krasny vikend. Verim ze sa este stretneme na nejakom seminari alebo niekde inde tou nahodnou nenahodou :-)))

Chrisantem, tebe patri velke DAKUJEM.  Si naozaj skvely clovek a vyborny ucitel!

Adrian

Registrace a další informace

Je pro mě zajímavá výzva ocenit své zkušenosti a jejich sdílení a určit cenu semináře. Vše je relativní a vše se v čase mění. Dříve jsem dělal jednodenní semináře za 1597 nebo 2584 Kč za osobu…  A nyní?

1. Rezervační poplatek činí 777 Kč. Ten mi pošli předem na účet č. 2300630484/2010, do poznámky pro příjemce: své jméno a MERKABA 4.5. Tím máš závazně rezervované místo a očekávám Tě. Ještě mi prosím pošli e-mail na info@chrisantem.com se svým jménem a pár vět o sobě, proč se chceš zúčastnit. Celkem nás může být max. 12 a obvykle bývá brzy plno, neotálej.

2. Příspěvek hojnosti na místě aneb “výstupné dobrovolné” 🙂 Na konci semináře budeš mít možnost ocenit to, co jsi získal(a), ve výši dle svého uvážení. Během jednoho dne zažiješ mnoho. Tvá Merkaba se konečně rozpohybuje a to je v penězích nevyčíslitelné… Nemusíš dát nic a můžeš dát všechno…

Občerstvení

Čaj a káva je k dispozici, kromě toho náš tým může připravit kvalitní raw vegan salát a výživný superfood koktejl na oběd za příspěvek 120 Kč. Pokud máš zájem, napiš mi to do e-mailu.

Máš jakékoliv další otázky? Rád Ti je zodpovím:

Chrisantem Macháček, info@chrisantem.com.

Seminář meditace Merkaba (Praha)

Datum a čas konání: 11. 5. 2019 10:00 - 18:00

Místo konání:

Severovýchodní I 1466/64
Praha-Spořilov
Česká republika

Napsat komentář