Na semináři se naučíte prastarou meditaci Merkaba, kterou můžete provádět každý den, během 5-10 minut se tak naladíte do stavu úžasných energií, zharmonizujete se a uvedete se do stavu rovnováhy.
Naučte se jednou provždy účinnou a rychlou meditaci, díky které navážete vědomý vztah se svou Merkabou.

Slovo Mer-Ka-Ba se skládá ze tří slov, které pocházejí ze starého Egypta. V jiných kulturách se nazývá merkabah, merkaba či merkavah. Mer značí specifický druh světla. Ka značí individuálního ducha a Ba interpretaci ducha v jeho konkrétní realitě. (z knihy Prastaré tajemství Květu života – více o knize zde).

Na intenzivním semináři se naučíte Meditaci Merkaba, a díky tomu si vědomě aktivujete svou Merkabu.

K čemu slouží Mer-Ka-Ba?

 • Merkaba spojuje naši mysl, tělo a srdce. Uvádí do rovnováhy všechny tyto složky osobnosti.
 • Pomůže zklidnit mysl, pročistit a vyrovnat všechny energetické pole, dráhy a čakry.
 • Pomůže vyvážit levou a pravou mozkovou hemisféru, mužskou a ženskou složku osobnosti
 • Uvede do dokonalého souladu mysl i emoce.
 • Merkaba propojuje člověka se svým Vyšším Já.
 • Kromě toho všeho se dá Mer-Ka-Ba také programovat – vtisknou se do ní své záměry a funguje jako energetický urychlovač. Všechno to, co se do Merkaby naprogramuje, se potom včlení do reality mnohem rychleji – je to takový akcelerátor Zákonu přitažlivosti.

Pro koho je seminář určen?

Seminář je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit meditovat tuto silnou meditaci Merkaba a posunout se v osobním i duchovním životě dál, nejsou potřebné žádné předchozí zkušenosti s meditací.

Ohlasy účastníků jednoho ze seminářů

Bytí s Merkabou je povznášející!
Zdeňka

Z akce mám pozitivní pocit, opět jsem získal více, než jsem očekával a překvapil sám sebe. Za sebe můžu říct, že jsi na mě udělal (resp. tvůj celkový projev) veliký dojem a že  z tebe nebo skrze tebe jsou věci snadno akceptovatelné a přenositelné.

Radim

Merkabu cvičím několikrát denně a cítím v sobě mnohem více energie, než obvykle. V noci na dnešek jsem šel spát v půl druhé ráno a stále jsem neměl pocit únavy. Přestože jsem spal málo hodin, během celého dnešního dne jsem byl „plný“ energie.

Martin

Vcera som si robil Merkabu viackrat a dnes tak isto hned po prebudeni takze by som si chcel tento zvyk ponechat. Celkovo sa citim velmi uvolneny a dusevne vyrovnany.
Neviem este z istotou posudit ci su to dozvuky zo seminara kde bola naozaj silna, nadherna energia, alebo je to uz merkabou. Po urcitom case budem mudrejsi, kazdopadne sa citim velmi prijemne.

Chcel by som este raz podakovat Vam vsetkym za naozaj krasny vikend. Verim ze sa este stretneme na nejakom seminari alebo niekde inde tou nahodnou nenahodou :-)))

Peter tebe patri velke DAKUJEM.  Si naozaj skvely clovek a vyborny ucitel!

Adrian

Musím říct, že od semináře je mi neustále tak nějak krásně, v neděli když jsem odjizdela, cítila jsem silný pocit štěstí a lásky, ta energie na semináři byla naprosto úžasná a a vždy když si na ten víkend vzpomenu, tak se mi zasteskne, ale mám krásný pocit radosti. Ještě jednou bych Vám všem chtěla poděkovat za krásné sdílení!:)
Speciální dík pak patří Tobě Petře, za to, že jsi nám umožnil poznat svojí Merkabu a pracovat s ní, také dekuji za nahrávku a video. Merkabu cvičím ráno a chci to tak udržovat nadále, po jejím cvičení vnímám nárůst pozitivní energie a cítím klidnější mysl. Tento týden jsem navíc na freshovych vlnách, tak je to cele velmi prijemne. Také se chystám do studovani knihy o posvátné geometrii, co jsem si u Tebe koupila:)

Paya

Děkuji Vám všem za nádhernou láskyplnou energii na semináři Merkaby, semináři vzájemného sdílení Lásky a radosti a návratu Domů.
Byl to opravdu snový  a pohádkový víkend, a vše co se dělo, bylo úžasné.
Dagmar

Webinář o posvátné geometrii a Merkabě

V tomto webináři se dozvíte, co je to posvátná geometrie, jak se dá využít a co můžete zažít s meditací Merkaba.

Místo konání

Centrum Equilibré, Orelská 341/11, Praha 10-Vršovice

Průběh semináře

 • Výuka meditace Merkaba
  Meditace Merkaba má 17 dechů ve čtyřech rozdílných fázích. Při těchto deších si vizualizujeme geometrické útvary, dále se mění pozice rukou v tzv. mudrách. Vše v meditaci má hluboký význam. Meditaci se učíme postupně od jednoduchých úkonů a postupně nabalujeme další a další části, až nakonec se jí všichni naučíme a roztočíme si svůj světelný disk Merkabu.
 • Hrátky s posvátnou geometrií
  Vnímání energie a přijímání informací z některých tvarů posvátné geometrie. Tanec, dotyk, malování, brainstorming…
 • Channeling s Černými a Bílými
  Během semináře také přichází v channelingu bytosti z planety Černých Posvátných, kteří doplňují svými postřehy to, co se děje. Je možné se ptát na jakékoliv dotazy a přichází odpovědi pro další hlubší pochopení, ať už meditace Merkaba, sebe a svého života, nebo Vesmíru jako takového.

Další pokyny

 • Seminář je jednodenní, program je od 10 do cca 19-20 hodin s pauzou na oběd a pár kratšími přestávkami.
 • Cenu za seminář činí 1 597 Kč (proč právě tato částka? Je to jedno z čísel z Fibonacciho posloupnosti, více se o tom dozvíte na semináři)
 • Počet míst je omezen na max. 15 účastníků, pokud víš už teď, že se chceš účastnit, rezervuj si místo ve formuláři níže, místo je závazně rezervované po úplném uhrazení účastnického poplatku.

Přihlášení a platba

Vyplňte formulář a na e-mail dostanete pokyny k platbě. Místo máte rezervované po připsání částky na účet. Ve vážných případech je možné zaplatit v hotovosti na místě.

Seminář Meditace Merkaba v Praze

Datum a čas konání: 22. 4. 2017 10:00 - 19:00

Místo konání:

Orelská 741/11
Praha-Vršovice
Česká republika

Napsat komentář