Datum a čas:

Sobota 18.5.2019 od 10 do 18 hod.

Místo:

Centrum Sám sobě doktorem, Kozinova 44, Domažlice (Více info: Facebooková stránka, web).

Na semináři se vědomě propojíte se svým světelným polem Merkaba a naučíte se do něj programovat své záměry. Meditace Merkaba ve výsledku trvá cca 5 minut, skládá se ze 17 speciálních dechů, během nich se mění tzv. mudry (pozice rukou) a pozice očí. Je to pravděpodobně nejjednodušší a zároveň nejúčinnější a nejrychlejší meditace, která na této planetě existuje. Naučíte se jí jednou provždy a sami se v ní budete zdokonalovat. Nepotřebujete žádného gurua. Každý sám sobě guruem i žákem…

Seminář je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit meditovat Merkaba a posunout se v osobním i duchovním životě dál, nejsou potřebné žádné předchozí zkušenosti s meditací. Je to už pak na vás, jak často budete tuto meditaci praktikovat.

K čemu slouží meditace Merkaba?

  • Meditace Merkaba spojuje naši mysl, tělo a srdce. Uvádí do rovnováhy všechny složky osobnosti.
  • Pomůže zklidnit mysl, pročistit a vyrovnat energetické pole, dráhy a čakry.
  • Pomůže vyvážit levou a pravou mozkovou hemisféru, mužskou a ženskou složku osobnosti
  • Uvede do dokonalého souladu mysl i emoce.
  • Propojuje člověka se svým Vyšším Já, se Zemí a Vesmírem.
  • Kromě toho všeho se dá Merkaba také programovat – vtisknete si do ní své záměry a funguje jako energetický urychlovač. Všechno to, co se do Merkaby naprogramuje, se potom včlení do reality mnohem rychleji – působí jako akcelerátor Zákonu přitažlivosti.
  • Více se dozvíte také zde a tady

Každý účastník dostane přehledná skripta s přehledem meditace pro další domácí praxi (k nahlédnutí zde)

Seminář je složený z několika postupně na sebe se nabalujících dechových cvičení a mezi nimi nás čeká mnoho dalších zajímavých činností, jako např. společné rozeznění s bubnem a chřestítky, malování obrazu, seznámení s novými bylinkami z Amazonie, channeling…

Zkušenosti účastníků z předchozích seminářů

Bytí s Merkabou je povznášející!
Zdeňka

Z akce mám pozitivní pocit, opět jsem získal více, než jsem očekával a překvapil sám sebe. Za sebe můžu říct, že jsi na mě udělal (resp. tvůj celkový projev) veliký dojem a že  z tebe nebo skrze tebe jsou věci snadno akceptovatelné a přenositelné.

Radim

Merkabu cvičím několikrát denně a cítím v sobě mnohem více energie, než obvykle. V noci na dnešek jsem šel spát v půl druhé ráno a stále jsem neměl pocit únavy. Přestože jsem spal málo hodin, během celého dnešního dne jsem byl „plný“ energie.

Martin

Vcera som si robil Merkabu viackrat a dnes tak isto hned po prebudeni takze by som si chcel tento zvyk ponechat. Celkovo sa citim velmi uvolneny a dusevne vyrovnany.
Neviem este z istotou posudit ci su to dozvuky zo seminara kde bola naozaj silna, nadherna energia, alebo je to uz merkabou. Po urcitom case budem mudrejsi, kazdopadne sa citim velmi prijemne.

Chcel by som este raz podakovat Vam vsetkym za naozaj krasny vikend. Verim ze sa este stretneme na nejakom seminari alebo niekde inde tou nahodnou nenahodou :-)))

Chrisantem, tebe patri velke DAKUJEM.  Si naozaj skvely clovek a vyborny ucitel!

Adrian

Registrace

Počet míst je omezen. Registrace a přihlašování zajišťuje správce centra Luboš Piták, tel. 608 509 060, e-mail lubospitak@seznam.cz

Cena celodenního semináře: 777 Kč

Máš jakékoliv další otázky? Rád Ti je zodpovím:

Chrisantem Macháček, info@chrisantem.com.

Seminář meditace Merkaba (Domažlice)

Datum a čas konání: 18. 5. 2019 10:00 - 18:00

Napsat komentář