Chceš se stát vědomým tvůrcem svého života a během jednoho dne se naučit to, co jinde trvá mnohem déle (i mnohem více peněz)?

S numeroložkou Dášou Halotovou (Hadankou), kterou znáte z našich článků a videí, jsme se domluvili na spojení našich dvou seminářů a zhustíme to nejdůležitější do jednoho dne. Žádné zbytečné kecy 🙂

Během dne se pravidelně vystřídáme a předáme srozumitelnou formou to nejdůležitější z naší praxe lektorů posvátné geometrie a numerologie, jsou to tisícileté moudrosti starobylých mysterijních a chrámových škol, které se skrze nás naučíte.

Místo konání: Duhová čajovna, nám. Svobody 1004/8, Mohelnice (mapy.cz)

Datum a čas: neděle 25. listopadu 2018, od 10 do 19 hod.

Seminář meditace Merkaba (Chrisantem Macháček)

Vědomě se propojíte se svým světelným polem Merkaba a naučíte se do něj programovat své záměry. Meditace Merkaba ve výsledku trvá cca 5 minut, skládá se ze 17 speciálních dechů, během nich se mění tzv. mudry (pozice rukou) a pozice očí. Je to pravděpodobně nejjednodušší a zároveň nejúčinnější a nejrychlejší meditace, která na této planetě existuje. Naučíte se jí jednou provždy a sami se v ní budete zdokonalovat. Nepotřebujete žádného gurua. Každý sám sobě guruem i žákem…

Seminář je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit meditovat tuto silnou meditaci Merkaba a posunout se v osobním i duchovním životě dál, nejsou potřebné žádné předchozí zkušenosti s meditací. Je to už pak na vás, jak často budete tuto meditaci praktikovat.

K čemu slouží meditace Merkaba?

  • Meditace Merkaba spojuje naši mysl, tělo a srdce. Uvádí do rovnováhy všechny složky osobnosti.
  • Pomůže zklidnit mysl, pročistit a vyrovnat energetické pole, dráhy a čakry.
  • Pomůže vyvážit levou a pravou mozkovou hemisféru, mužskou a ženskou složku osobnosti
  • Uvede do dokonalého souladu mysl i emoce.
  • Propojuje člověka se svým Vyšším Já, se Zemí a Vesmírem.
  • Kromě toho všeho se dá Merkaba také programovat – vtisknete si do ní své záměry a funguje jako energetický urychlovač. Všechno to, co se do Merkaby naprogramuje, se potom včlení do reality mnohem rychleji – je to vpodstatě akcelerátor Zákonu přitažlivosti.
  • Více se dozvíte také zde

Zkušenosti účastníků z předchozích seminářů

Bytí s Merkabou je povznášející!
Zdeňka

Z akce mám pozitivní pocit, opět jsem získal více, než jsem očekával a překvapil sám sebe. Za sebe můžu říct, že jsi na mě udělal (resp. tvůj celkový projev) veliký dojem a že  z tebe nebo skrze tebe jsou věci snadno akceptovatelné a přenositelné.

Radim

Merkabu cvičím několikrát denně a cítím v sobě mnohem více energie, než obvykle. V noci na dnešek jsem šel spát v půl druhé ráno a stále jsem neměl pocit únavy. Přestože jsem spal málo hodin, během celého dnešního dne jsem byl „plný“ energie.

Martin

Vcera som si robil Merkabu viackrat a dnes tak isto hned po prebudeni takze by som si chcel tento zvyk ponechat. Celkovo sa citim velmi uvolneny a dusevne vyrovnany.
Neviem este z istotou posudit ci su to dozvuky zo seminara kde bola naozaj silna, nadherna energia, alebo je to uz merkabou. Po urcitom case budem mudrejsi, kazdopadne sa citim velmi prijemne.

Chcel by som este raz podakovat Vam vsetkym za naozaj krasny vikend. Verim ze sa este stretneme na nejakom seminari alebo niekde inde tou nahodnou nenahodou :-)))

Chrisantem, tebe patri velke DAKUJEM.  Si naozaj skvely clovek a vyborny ucitel!

Adrian

Energie čísel a karmické kódy duše (Dáša Halotová – Hadanka)

Dle energie čísel se budeme zabývat jejich symbolikou, charakteristikou a jejich rozdělením dle důležitosti. Dle životního čísla si zjistíme, čím se máme zabývat na naší cestě životem. Naučíme se vypočítat jednotlivé vibrace a jak se dají využít v denním životě. Určíme si primární čísla, které nás ovlivňují do duchovní dospělosti a devítileté vibrace, z nichž poznáme jednotlivé oblasti života, jež máme projít a na základě zkoušek se rozvíjet.

Na základě pochopení energie čísel jí můžeme v životě použít jako dobrou pomůcku, abychom si tak pozitivně tvořili svůj život. Tudíž si budeme schopni vědět rady, jak se v životě zachovat a co a kdy je vhodné udělat.

Z karmických kódů, které vycházejí z data našeho narození, můžeme zjistit smysl a cíl současného vtělení a hlavně náš životní úkol. Na jeho základě tedy poznáme, jakou cestou je dobré se v tomto životě vydat, co máme na své životní cestě splnit a také jaké uplatnění si máme vybrat, aby se nám podařilo naplnit naši nynější inkarnaci. Dále se dozvíme věk naší duchovní zralosti, prostřednictvím jakého paprsku nám jde pomoc a která čakra nás ovlivňuje.

Také je možné určit oblasti, ve kterých jsme již jako lidé získali zkušenosti v minulých životech a tím pádem bychom je měli mít zvládnuté.

A ještě navíc se můžeme dozvědět ze vztahových egregorů, jaký stupeň přitažlivosti máme mezi sebou konkrétně jako duše, s jakým člověkem z našeho okolí sdílíme společnou karmu a co je potřeba si spolu prožít.

Další informace

V čajovně si můžete zakoupit čaje i chutné občerstvení.

Cena semináře: 2584 Kč

Místo máte závazně rezervované po zaslání zálohy 1584 Kč na účet č. 2500073192/2010. Do poznámky pro příjemce napište MER+KAR a své jméno. Doplatek 1000 Kč doneste na místo.

Máte dotazy? Kontaktujte nás:

Chrisantem Macháček, chrisantem@ladirna.cz, +420 774 066 101
Dáša Halotová, numerologie-hadanka@centrum.cz, +420 605 789 097

Seminář meditace Merkaba a Energie čísel (Chrisantem a Hadanka)

Datum a čas konání: 25. 11. 2018 10:00 - 18:00

Místo konání:

nám. Svobody 1004/8
Mohelnice
Česká republika

Napsat komentář