Milí přátelé,

zveme vás, aktivní tvůrce svého života, vás všechny, kteří máte jasný projekt (nebo vizi, nebo sen), který hodláte realizovat, kteří jste na volné noze ve svém oboru, nebo pokud svůj obor a činnost teprve hledáte, na první „testovací“ „MasterHeartMindJoy“ setkání.

Master Heart & Mind & Joy

Začneme přesně v 19 hodin, přijďte prosím s drobným předstihem, mezi 18:30-18:45.

Možná znáte koncept Mastermind skupin. Pokud ne, například tady je o tom hezký článek. Jedná se o pravidelné setkávání skupiny lidí – obvykle podnikatelů/živnostníků/lidí na volné noze, kteří sdílí své zkušenosti a know how. Bývá to obvykle výborná příležitost k setkávání lidí na podobné vlně, kteří vedou různé projekty a řeší podobná témata. Sám jsem se takovýchto setkání jeden čas pravidelně účastnil, byly výborné, ale něco mi tam trošku chybělo, během následujících let jsem zjistil, co. Už v názvu MasterMind je uvedeno, že je Master  „Mind“, tedy mysl, hlava. Ano, je takto možné tvořit projekty a businnessy, ale mnohem mocnější a efektivnější se člověk stává, když projekt/businness, který tvoří, nevychází primárně z hlavy, ale ze srdce.

Na tomto setkání nás čeká společně několik aktivit a technik, díky kterým se můžeme propojit se svým záměrem ve svém Srdci a odtamtud požádáme Mind – mysl, aby pomohla záměr/projekt zhmotnit v realitě. Mysl je nástrojem našeho Srdce a Duchovní podstaty, není to naopak. A je dobré se také zaměřit na to, kdy která činnost mi přináší příjemné emoce – radost (Joy), nadšení, vášeň… a kdy naopak stres, obavy, pochybnosti, vnitřní napětí…

V každém projektu/businnessu je nesmírně důležité vybalancovat – vyrovnat „dvojnost v trojnosti“ – aktivní a pasivní složku/energii ve vyrovnané a stabilní „Svaté Trojici“, kterou tvoří Heart, Mind & Emotions… Je potřeba aktivně dělat to, na co mám schopnosti/vlohy, a dělat to v okamžik, kdy jde impuls ze Srdce, kdy tam nejsou žádné pochybnosti, které by tam dávala Mysl/Hlava. A je potřeba umět být pasivní, „na příjmu“, být připraven na veškerá překvapení a synchronicity, které se mohou dít… To vše v proudu nadšení a radosti…

Jak zhruba proběhne setkání a kdo ho povede?

První část večera povede Michal Haman, „tranzovní bubeník“, který mnoho let vede kruhy prožitkového bubnování, je zakládající člen hudební skupiny Létající koberec. Povede několik cvičení, ve kterých se sladíme každý sám i všichni dohromady, vyjádříme široké spektrum emocí, dostaneme příležitost aktivně se projevit i pasivně poslouchat/přijímat.

Dále vstoupíme spolu s Michalovým šamanským bubnem do posvátného prostoru svého Srdce, dostaneme příležitost procítit, zda náš záměr / projekt vychází ze Srdce, nebo z hlavy (nebo ještě odjinud…). Pomocí bubnů a chřestidel (případně jiných nástrojů) pak svůj záměr rozezníme a rozešleme do světa a celého Vesmíru.

Další část večera pak povedu já, Chrisantem. Jsem více než 10 let živnostník-podnikatel (OSVČ) na volné noze, za tu dobu jsem nasbíral mnoho zkušeností s tvořením různých projektů. Oradostňuju například Centrum Equilibré, ve kterém se potkáme, vedu e-shop, napsal jsem knihu a vydal ji, natáčím videa, píšu články, také jsem regresní terapeut a mám veliké zkušenosti s pořádáním různých akcí… Zařídil jsem si to tak, že to vše můžu dělat naplno, nemusím chodit nikde do „práce“… Připravil jsem si pro tento večer několik aktivit, ve kterých se ještě hlouběji propojíme se svým záměrem/projektem, a využijeme sílu svého Srdce, emocí a myšlenek…

V závěrečné části nás čeká volné sdílení v bezpečném kruhu, příležitost nalézt konkrétní kroky a úkoly na nejbližší dobu, možnost využít výkladové karty a šamanské medicíny tabáček, rapé a sanangu… Setkání ukončíme kolem 22 hodin.

Pro koho je setkání vhodné?

 • Pro ty, kteří již jdou cestou realizování projektu / záměru, který vychází ze Srdce, i pro ty, kteří svou cestu teprve hledají
 • Pro ty, kteří se chtějí hlouběji podívat, jak je vyladěný/čistý projekt / záměr, který tvoří
 • Pro ty, kteří se chtějí seznámit s dalšími lidmi, kteří „to“ mají podobně
 • Pro ty, kteří chtějí být autentičtí, vnímaví, citliví, kreativní, hraví…

Místo a čas setkání

Centrum Equilibré, Orelská 11, Praha 10-Vršovice ve čtvrtek 29. března 2018 od 19 hodin.

Co s sebou?

 • Šamanský buben/djembe, chřestidla a další vhodné hudební nástroje, pokud jimi oplýváš (pokud ne, nevadí, nějaké budou na půjčení)
 • finanční příspěvek od Srdce dle svého uvážení. Doporučená výše:
  • 500 Kč či více, pokud se cítíš být bohatý, miluješ peníze a peníze milují tebe
  • 250-500 Kč, pokud jsi s penězi dobrý přítel
  • 100-250 Kč, pokud jsou peníze tví kámoši, znáte se, ale spíš od vidění
  • nic, pokud se ti peníze vyhýbají obloukem

Master Heart & Mind & Joy – setkání pro vědomé tvůrce

Datum a čas konání: 29. 3. 2018 19:00 - 22:00

Místo konání:

Orelská 741/11
Praha-Vršovice
Česká republika

Přihlášení na tuto akci

Rezervace jsou uzavřeny.

Napsat komentář