Ahoj, já jsem Nzambe.

Zvu vás na historicky první Bwiti Kumačenge Iniciaci.

Před pár týdny jsem se vrátil z Gabonu v Africe ze své Bwiti iniciace. Přijal jsem tam jasnou zprávu, že mám sdílet Bwiti tradici a Ibogu u nás v Česku.

Vzniká tedy Bwiti chrám “Kumačenge”, je to nejspíš první Bwiti chrám v Česku. Kumačenge znamená v jazyce Fang, kterým se v Gabonu mluví, “hojnost a bohatství Matky Země”, této kvalitě je zasvěcen náš chrám.

Chrám zatím nemá pevné místo, ceremonie i iniciace se budou konat především v přírodě, protože všichni potřebujeme hlubší propojení s přírodou, živly a elementy.

Můžete se zúčastnit celonoční ceremonie 5.8.2022, kde si dáme malou dávku ibogy.

Pokud chceš jít ještě dál a hlouběji, pak je tu pro tebe:

Pozvání na Iniciaci Kumačenge 10.-17.8.2022

Iniciace do Bwiti Kumačenge se budou konat v horách v přírodě, záměr je pořádat nejméně 4x ročně kompletní týdenní iniciace, během kterých si dáme trochu (či “dost”) do těla. Spí se venku v lese (za každého počasí), ladíme se s přírodou, elementy, hrajeme sebepoznávací hry, otužujeme se, zpíváme, tančíme, cvičíme, zkoumáme své limity a posouváme je… Dáme si venku několik přípravných iboga dávek a pak nás čeká jedna silná, velká, iniciační.

Dost komplexní vision quest by se tomu taky mohlo říct. Žádnej extra komfort. Silná životní transformace.

Koho to vážně zajímá, dejte mi vědět na e-mail kumacenge@gmail.com nebo WhatsApp / Signal +420 777691046.

Kapacita: maximálně 3 lidé

Místo: Rychlebské hory (sraz v obci Lipová-Lázně), pak budeme týden putovat po horách. Rychleské hory jsou nejodlehlejší české hory, není tam moc měst a silnic, pro náš záměr ideální.

Termín: 10.-17.8.2022.

Příspěvek: 11 111 Kč na účet předem.

Chceš se zúčastnit?

Svou účast mi prosím napiš dopředu na e-mail kumacenge@gmail.com nebo WhatsApp / Signal +420 777691046, a povíme si individuálně víc.

Letní Kumačenge Iniciace s Ibogou v Rychlebských horách

Datum a čas konání: 10. 8. 2022 - 17. 8. 2022 0:00

Napsat komentář