Je to už pár let, kdy jsem stála na konci svého života, na hranici jeho smysluplnosti a říkala si:“To je všechno, to už to bude pořád jen takhle?“

Ta představa mě děsila a něco ve mě se jíalena frankova naprosto a velice hlasitě vzpíralo. Nedalo se to snést. Šla jsem na zahradu a volala do temné oblohy :“ Bože, musí se něco stát!!!!! Pak jsem ležela v trávě a dlouho plakala nesnesitelnou bolestí…. Už si nepamatuji, jak a kdy se to stalo, ale postupně se přede mnou otevřela nová cesta, nová perspektiva, a s ní inspirativní přátelé a neobyčejné příležitosti.Výzva k naprosté změně mého dosavadního života a já říkala všemu ano a otevírala náruč i srdce a šla. Bez ohlížení, protože tam vzadu byla beznaděj, bolest, strach, temnota a děs… Tenkrát jsem nevěděla, že jsem řekla ano své duši a následovala její výzvy a volání… Teď kráčím po té své cestě s hlubokou důvěrou vedená svou duší a srdcem a vím a naplno vnímám, že cesta přede mnou se rozvíjející má ten správný směr pro mě, směr, který je určován mým bytím, plynutím mého života. Vnímám soulad a hlubokou vděčnost a klid. Pojďme společně v bezpečném kruhu sdílet své příběhy, inspirovat se navzájem a objevit moudrost, kterou skrývá každý příběh, každý život, každá na první pohled nepříjemná i těžká zkušenost, každá temnota.

Pojďme si vyprávět, smát se,tančit i plakat,objevovat krásu skrytou nejen v nás, ale i v tom,co nás tíží a bolí. Pojďme si sednout do kruhu žen a dívek a začít si naslouchat a sdílet svou moudrost, kterou nám daly naše životy. Pojďme si odpovědět navzájem na své otázky a objevit sílu a odvahu v našich příbězích. Dívky a mladé ženy,čerstvé maminky pojďte se potkat v kruhu se ženami, které jsou životem více obroušené a jejich moudrost září jako démanty. Matky a babičky přijďte sdílet svou moudrost a přijmout svěží radost mládí, krásy a důvěry v život. Budeme se společně radovat, smát se, plakat a tvořit každé setkání právě takové, na jaké budeme mít právě chuť a jaké budeme potřebovat,aby nám bylo spolu dobře. Pojďme hledat a najít směr a prostor pro radost, lásku a blaženost ženské duše,duše matky, dcery, divošky, královny, popelky, ošklivého káčátka, silné ženy, víly, tančící radosti duhy klenoucí se nad vším nesmyslným shonem. Objímám vás a těším se na setkání s každou z vás, přítelkyně.

S láskou Ala

Setkání budou probíhat jedenkrát měsíčně,ve čtvrtky nebo v úterky,podle toho,jak se domluvíme na úvodním setkání,které se bude konat v Domě Fantazie

Čas

ve čtvrtek od 19:00 10.9. 2015

Vstupné

dobrovolné výši dle vašich možností, jen je třeba dát dohromady částku na pronájem prostoru

Alena o sobě říká

Mojí původní profesí je práce farmaceutické asistentky v lékárně.V roce 2007 po absolvování masérského kurzu jsem se rozhodla, že je čas změnit zaběhaný styl života a vykročit jiným směrem.Cestou jsem potkala mnoho úžasných lidí, kteří mě inspirovali, vedli a byli svědky a katalyzátory mé životní proměny. Masírováním se přede mnou otevřela další dimenze lidského sdílení a možnosti pomáhat nejen tělu, ale i duši. Na cestě k mé duši jsem potkala mnoho lidí a vyzkoušela různé způsoby a techniky, až mě naplno oslovila rudá indiánská cesta srdce, po níž teď kráčím a vstřebávám a také sdílím a předávám prastaré moudrosti severoamerických původních obyvatel. Konkrétně indiánů z kmene Černonožců.

Tato cesta a sdílení této moudrosti otevřelo mé srdce a přiblížilo mě k sobě a také k Matce Zemi. S láskou vnímám, jak mě tato sdílená moudrost každý den vede a učí. Masírování a sdílení je pro mě nejen naplňující práce, ale také můj způsob, jak Vám všem vyjádřit lásku a podporu a také umožnit léčení na úrovni, kterou právě potřebujete.

Moje cesta mě naučila mnohé techniky, které intuitivně používám a uvolňuji tak potenciál přirozené moudrosti a sebeléčebných schopností Vašeho těla i duše. Masáže,doteky, rozhovory a sdílení v kruhu jsou můj život a způsob, jak vám všem říci : miluji vás. Mohu se stát Vaším  průvodcem na cestě do nitra vaší bytosti, inspirovat a umožnit Vám autentické prožívání sebe sama. Můžeme společně prožít proměnu Vašeho života pomocí metamorfní techniky a uvolnit celý potenciál našich bytostí.

Můžete se se mnou setkat při osobní konzultaci, masáži nebo v kruhu sdílení Volání duše nebo Kruhu sdílení ženské moudrosti.

Více na http://masazenachod.webnode.cz

rozhovor pro magazín Maitreia http://magazin.maitrea.cz/jak-neminout-volani-sve-duse/

 

Kruh sdílení ženské moudrosti a příběhů života

Datum a čas konání: 10. 9. 2015 19:00 - 22:00

Místo konání:

Filmařská 336/3
152 00 Praha 5
Česká republika

Napsat komentář