Karty posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď se vydávají do světa, pojďme se potkat a společně to oslavit!

Potkáme se v sobotu 9. prosince 2017 v Centru Equilibré (Orelská 11, Praha 10-Vršovice) od 18 do cca 21 hod. (či déle dle chuti).

Čeká nás společné propojení s posvátnou geometrií (meditace), samotný „křest“ harmonizovanou vodou, hudební program, drobné občerstvení a možnost osobního výkladu s novými kartami… A samozřejmě si můžete sadu karet s knížkou koupit i s podpisem autora.

Hurá hurá hurá!

Po téměř dvou letech tvoření vám s radostí nabízím k zakoupení celovesmírnou novinku, výkladové karty posvátné geometrie. Jedná se o 55 karet s 55 symboly posvátné geometrie a knížku, kde naleznete významy každé karty a úvodní kapitolu o tom, co je to posvátná geometrie a jak se s ní více a hlouběji propojit. Celou sadu doplňuje praktická krabička, kam se krásně vejde knížka i karty.

Autorem výtvarné podoby karet je Mae Sara (Pavel Pražák), knihu a celý koncept karet jsem vytvořil (přijal) já. Mám velikou radost, že celé toto dílo vzniklo, protože tyto karty posvátné geometrie mají potenciál ovlivnit životy mnoha z vás. Jsou to karty pro vědomý život tady a teď – s jejich pomocí si můžeš zvědomit mnoho témat, oblastí a důležitých aspektů svého života a uvést do rovnováhy. Postupně zde na Ladírně chci přinášet úryvky z knihy a natáčet různá doplňující a rozšiřující videa, abyste se mohli snadno inspirovat a žít radostný, vědomý život v harmonii na všech úrovních.

Těším se na vás!

Chrisantem

Zde si můžete karty s knížkou koupit v předprodeji za výhodnou cenu

Informace k předprodeji

Předprodej za zvýhodněnou cenu probíhá ZDE NA TOMTO ODKAZU do 10.12.2017 za cenu 377 Kč, poté bude cena 610 Kč. V případě platby na účet do té doby dostanete ještě k tomu zdarma malý dáreček, samolepku Květu života. Pro velkoobchodní objednávky mě kontaktujte.

Možnost osobního věnování do knížky

Nyní při objednávce v předprodeji můžete získat do knihy osobní věnování autora Chrisantema. Pokud chcete, aby bylo věnování napsáno pro konkrétní osobu, napište jeho jméno či vzkaz do poznámky v objednávce (např. že se jedná o přání k Vánocům pro maminku apod…).

Karty posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď – slavnostní křest!

Datum a čas konání: 9. 12. 2017 18:00 - 21:00

Místo konání:

Orelská 741/11
Praha-Vršovice
Česká republika

Přihlášení na tuto akci

Rezervace jsou uzavřeny.

Napsat komentář