“ Jsme jako ostrovy v moři – na povrchu oddělené, ale spojené v hlubinách.“William James

Konstelace umožňují nahlédnout do nitra člověka, odhalit vlivy skrytých sil v nás, v našich rodinách či jiných skupinách a uzdravit to, co jsme doposud neviděli. Snáze skrze ně také pochopíme souvislosti mezi příčinou a následkem. Dle mého se jedná o jednu z nejlepších metod na řešení vztahových témat. Ve své práci také používám znalosti z bodywork therapy a práce s energetickým polem, které studuji v zahraničí.

Co je možné skrze rodinné konstelace řešit?

–       Rodinné problémy (já a moji rodiče, já a moje děti).

–       Vztahové problémy (já a můj partner).

–       Problémy na pracovišti.

–       Chronické zdravotní problémy (konstelace symptomů – s čím souvisí můj symptom?).

–       Finanční problémy.

–       A mnoho dalších vztahových problémů v rámci různorodých celků.

.
Při účasti si můžete svoji konstelaci nechat „postavit“ nebo pouze vstupovat do tzv. rolí anebo se přijít prostě jen podívat. Prosím, přijďte o chvilku dříve kvůli vyladění se ve skupině.

Více info na:

www.souhra.unas.cz/rodinne_konstelace.html

Vede: Anežka Ágnes Kotrlá

Poznejte sami sebe a své blízké!

Kurz-horoskopu Naučte se číst a vykládat svůj horoskop, pochopíte svůj život a své vztahy na nové úrovni. Více informací

Cena

150kč bez postavené konstelace, s konstelací navíc 650Kč

Pro ty, kteří se přihlásí do do 31.1. je sleva 50kč.

Jste – li ve finanční tísni, mohu v krizových případech nabídnout individuální řešení ceny.

Další info na 775 650 754 nebo na laguz@email.cz

 

Anežka Ágnes Kotrlá

Něco málo o lektorce: Jméno Anežka znamená čistá a já tuto kvalitu v sobě cítím a ctím. Projasňovat záležitosti a spletitosti života ke mně patří od malička. Fakticky pracuji s lidmi již 7rokem. Rodinné konstelace jsem studovala u Bhagata a tuto práci miluji – cítím se v ní „doma“. Ve své práci také používám znalosti z bodywork therapy, práce s energetickým polem a s rituály – to vše studuji v rámci  tříletého terapeutického výcvyku v zahraničí. Miluji hravost, smích, čaj, taaaaDSC_0785nec, sdílení intimity, hluboké pohledy a krajiny vnitřní a vnější.

Upozornění:
Jedná se o seminář osobního rozvoje, vedený lektorkou vyškolenou v Institutu rodinných konstelací Bhagata J. Zeilhofera.
Tato práce není náhražkou za lékařskou či psychoterapeutickou péči. Prosím ty z Vás, kdo procházíte psychiatrickou nebo jinou léčbou závažného onemocnění, abyste mě předem informovali – s upřesněním, zda užíváte psychofarmaka (důvěrná zpráva pouze pro mě).

Konstelace mezi nebem a zemí s Anežkou

Datum a čas konání: 17. 2. 2016 18:00 - 21:00

Místo konání:

Filmařská 336/3
152 00 Praha 5
Česká republika

Napsat komentář