Co je jóga smíchu?

Jóga smíchu (hasya yoga) je výjimečný a ověřený přístup, který
spočívá v tom, že se každý z nás se může smát bez důvodu, bez vtipů, humoru, komedie či jiných vnějších podmínek.

Smích vyvoláváme prostřednictvím kombinace cvičení založených na smíchu ve skupině, očního kontaktu a dětské hravosti, což po určité době obvykle vede k přirozenému a nakažlivému smíchu.12179173_1206238299393408_2106164089_n

Důvod proč používáme v názvu kombinaci slov jóga smíchu, je proto, že kombinujeme cvičení smíchu a další aktivity s jógovým dýcháním. To přináší více kyslíku do našeho těla a mozku, což v nás vytváří pocit zdraví a energie.

Poznejte sami sebe a své blízké!

Kurz-horoskopu Naučte se číst a vykládat svůj horoskop, pochopíte svůj život a své vztahy na nové úrovni. Více informací

Co s sebou?

Pohodlné oblečení, případně něco na převlečení, k dispozici bude voda, případně možnost zakoupit si kávu, čaj…..

Cena

Není zde pevné vstupné. Doporučené výstupné 220,- Kč

David ZahradníkDavid Zahradník

V roce 2013 jsem zažil první meditaci smíchu, která odstartovala mojí cestu s jógou smíchu. Začal jsem pravidelně navštěvovat kluby smíchu a vzhledem k mé cestovatelské povaze jsem navštívil i mnoho instruktorů z celé České a Slovenské republiky. Naučil jsem se jak vést jógu smíchu na pracovišti od Ejvinda Jacobsena z Dánska a vyzkoušel tyto osvědčené metody v několika firmách s pozitivním ohlasem. Jógu smíchu rád vedu jen tak mezi přáteli nebo ve firmách i na festivalech. Vyzkoušel jsem si tuto metodu na mnoha seminářích, kde jsem byl běžným účastníkem. Mezi nejznámější patří například Skřidla u Českých Budějovic, školení metody One Brain v Plzni, raw food setkání ve Vila Flora v Praze a mnoho dalších. Pravidelně vedu jógu smíchu v centru SoHam v Praze a v Městské knihovně v Roztokách u Prahy.

Po roce aktivního zájmu o jógu smíchu jsem zjistil, že zde není žádný ucelený zdroj informací o józe smíchu a pořádaných akcích a tak jsem se pustil do realizace myšlenky sjednotit všechny kluby, instruktory a další lidi spojené s touto krásnou aktivitou. Za pomocí přátel a všech instruktorů jógy smíchu se mi podařilo vytvořit tyto oficiální webové stránky www.jogasmichu.cz.

Živím se jako administrátor databází a vývojář. Rád pracuji s lidmi, vařím i nevařím, chodím po lese, učím se, medituji, miluji a směju se. Baví mě konstruovat reproduktory jakýchkoli tvarů a rozměrů, plánovat různá setkání a události, ale především mě baví žít.

Jóga smíchu (hasya yoga) s Davidem Zahradníkem

Datum a čas konání: 19. 11. 2015 19:00 - 21:00

Místo konání:

Filmařská 336/3
152 00 Praha 5
Česká republika

Napsat komentář