Co je to „intuitivní vidění dětí“?

Jedná se o aktivování mozkového centra podle metody Rusa Marka Komissarova, děti se po absolvování kurzu naučí přijímat informace bez použití smyslových orgánů. Tato dovednost prohlubuje kognitivní a jiné schopnosti, např. prohloubení vnímání, chápání souvislostí, zlepšuje schopnost učení, koncentraci, harmonizuje mozkové hemisféry a tím se zvyšuje IQ dětí, prohlubuje talenty a sebejistotu, může upravit poruchy chování… a to, co probíhá nejrychleji a nejmarkantněji je zlepšení zraku a dokonce i očních vad, které jsou považovány lékaři jako nevyléčitelné…Máme již také nemálo příkladů „rozkoukání“ i slepých dětí.

Metoda přímého vnímání je vidění bez použití fyzických očí – během kurzu se aktivuje „třetí oko“. Vpodstatě je tato dovednost vedlejším produktem velké zmeny, která vede k rozšířenému vědomí.

Tuto skutecnost spousta lidí vůbec nechápe. Podle mne, je to jedna z nejsmysluplnejsich veci, ktere muzeme nasim detem venovat do zivota. Jim se toto videni-vnimani otevre a propoji velmi ryche nebot jsou jeste nezatizene spoustou programu, jako my dospeli..
To, co deti mohou ziskat behem 5 ti dnu treninku, toho vetsinou dospeli nedosahnou za cely svuj zivot, prestoze jdou cestou osobniho rozvoje..

Jste-li rozhodnuti svym detem tuto prilezitost doprat, nevahejte, nebot ze sve zkusenosti vim, cim mladsi dite je, tim rychleji a prirozeneji u nej proces aktivace probiha, ale zaroven je limitovana vekem!

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro děti od 5 do 12 let (pokud máte mladší nebo starší dítě, zkonzultujte to s organizátorem).

Závazná přihláška na kurz intuitivního vidění

Organizační pokyny

  • Kurz trvá od pondělí do pátku 5 dní po sobě 2 hodiny denně, z toho 1,5 hod. jsou děti s lektorkou bez rodičů a na zbylou půlhodinu se rodiče přijdou podívat, co se děti naučily.

  • 5. den absolvují děti „zkoušky“ (rodiče jsou přítomní celé dvě hodiny)

  • Jsou vypsány 3 kurzy v tyto hodiny:
  • cena kurzu je 4 500 Kč, v ceně je speciální tmavá maska (brýle) přes oči (v ceně 500 Kč), 500 Kč činí nevratná rezervační záloha, kterou je nutné uhradit předem na účet organizátora. Doplatek 4000 Kč je hrazen v hotovosti první den konání kurzu.

Místo konání kurzu

Centrum Su Jok, Blatenská 2147/6, Praha 4-Chodov

O lektorce Romaně Sejk-Černické

Jmenuji se Romana Sejk-Černická a žiji od roku 1989 ve švýcarském Bernu. Přes 20 let jsem pracovala jako fyzioterapeutka v geriatrii a pár let jsem vedla sportovní skupinu tělesně a duševně postižených mladistvých i dospělých.

Již od dětství mě přitahovala témata jako „co je mezi nebem a zemi“, proč jsme vlastně tady a co je náš úkol.. a posléze skrze vlastní zdravotní problémy a následné spontánní uzdravení, jsem došla poznání, že nemoci si způsobujeme sami svými nevhodnými vzorci chování, myšlením či konáním. Zpravidla jsme ovlivňováni na nevědomé úrovni programy zděděnými či přijatými za našeho života. Začala jsem proto hledat, učit se různé metody, techniky celostního léčení, nahlédla do různých filosofií, čemuž se prakticky věnuji dodnes a provozuji v tomto oboru vlastní praxi.

V terapeutickém poradenství vycházím ze znalostí a dovedností autopatie, kvantového léčení, sofioterapie, z terapie Su Jok a jejího filosofického základu Onnuri Medicine, z Tradiční čínské medicíny, z energeticko–informačního léčení Reiki, The Reconnection a Reconnective Healing.

Sama jsem prošla kurzy Přímého vnímání informací z okolí Marka Komissarova a mé nadšení bylo tak velké, že jsem se stala certifikovanou a licenciovanou lektorkou této metody Intuitivního vidění pro děti. Na přání rodičů mých malých klientůjsem zpracovala jednodenní kurz pro dospělé , kde vysvětluji jednoduchým způsobem základní principy našeho bytí, dokládám na praktických příkladech a ukazuji, jak lze přenastavit vlastní mysl, aby univerzální výměna probíhala k naší spokojenosti. Kurz jsem pojmenovala „Komunikace s Univerzem aneb tvorba vlastní reality“.

Citíte-li se osloveni – jste vítáni!

 s úctou

Romana Sejk-Černická

Závazná přihláška na kurz intuitivního vidění

Rozhovor s Markem Komissarovem na Cestách k sobě

Kurz intuitivního vidění pro děti dle metody M. Komissarova s Romanou Sejk-Černickou

Datum a čas konání: 24. 7. 2017 - 28. 7. 2017

Místo konání:

Blatenská 2147/6
148 00 Praha 11-Chodov
Česká republika

Napsat komentář