Chcete se propojit sami se sebou, zjistit jednou provždy, kdo opravdu jste, navštívit nejhlubší místa svého já?

Máme velkou radost, že Českou republiku po několika letech navštíví opět Nganga Tourbillon, rodilý léčitel tradice Bwiti, který povede třídenní skupinovou ibogovou ceremonii v tradici Bwiti s tradiční africkou hudbou, a několika velmi speciálními silnými Bwiti rituály. Má více než 20 let zkušeností s prací s Boa Sacre, neboli Ibogou.

Zajímá vás jedna z nejsilnějších a nejspeciálních rostlinných medicín, Iboga? Roste jen v Gabonu a okolních zemích a tam se vždy podává s hudbou, písněmi a tancem. S rituály, které mají opravdovou sílu, předávají se z generace na generaci po tisíce let.

Setkání s Ibogou a magickou Bwiti tradicí vás může navždy změnit. Máte nyní jedinečnou příležitost nahlédnout do Bwiti v bezpečném českém prostředí, nemusíte se vydávat až do Afriky.

Ibogový retreat proběhne od pátku 3. února 2023 14 hodin do neděle 5. února 16 hodin v CHKO Kokořínsko v krásné historické chaloupce.

Přesné místo bude oznámeno pouze účastníkům po přihlášení. Bude v krásném prostředí s jedinečnou atmosférou v historické chaloupce v přírodě.

Před terapií je potřeba co nejlépe dodržet týdenní dietu (povíme si o ní individuálně).

Cena za víkendovou akci, včetně ubytování, ibogy, a občerstvení (po skončení): 14 000 Kč (580 EUR).

Místo máte rezervované po zaplacení zálohy: 7 000 Kč (290 EUR) na bankovní účet.

Jedinečná nabídka – pro první 3 účastníky nabízíme “First minute” slevu: zaplatíte pouze 12 000 Kč (500 EUR) a zálohu 6 000 Kč (250 EUR)

Máte nějaké otázky, víte, že už máte zájem o účast? – Akce je již plně obsazena, ale můžete se zeptat na další možnosti…

Kontaktujte Petra Chrisantema (Nzambeho), nejlépe přes WhatsApp +420777691046 nebo na e-mail kumacenge@gmail.com, zodpoví vám všechny další dotazy a domluvíte se na všech dalších náležitostech.

Ibogový retreat v Bwiti tradici s léčitelem z Gabonu – AKCE PLNĚ OBSAZENA!

Datum a čas konání: 3. 2. 2023 - 5. 2. 2023

Komentáře

Napsat komentář