Den podle Psí Fantazie

Zveme Vás a vaše čtyřnohé psí miláčky na psí den podle fantazie. Máme pro Vás připravené různé akce, hry a soutěže, kde byste si mohli s pejskamiy zablbnout, povídat si s ostatními pejskaři a třeba i něco vyhrát pro vaše fantastické pejsky.

Zároveň Vám chceme představit…

Založili jsme psí klub Fantastický pejsků. Tento psí den je zároveň i úvodem do světa nekonečně fantastické zábavy po boku vašich věrných přátel, a nejen těch, ale i lidských. Zároveň Vám chceme představit sami sebe s našimi pejsky a představit nám naše služby určené pejskařům.

Co se bude dít?

Doba konání bude od 10:00 do 20:00 a je nám jedno, kdy přijdete, vítáni jste vždy.
Je zde možnost pobavit sebe i vašeho psa a zabavit se tak na celý den.
Den, který jsme vybrali, je sobota, kdy máme všichni nejvíce času, protože je víkend a nějaké to zpestření s těmito úžasnými tvory nám neuškodí, že ? =)

Poznejte sami sebe a své blízké!

Kurz-horoskopu Naučte se číst a vykládat svůj horoskop, pochopíte svůj život a své vztahy na nové úrovni. Více informací

Náhled do programu:

Uděláme si ranní protažení pejsků, abychom je krásně naladili na tento radostný den plný her, zábavy, soutěží a odměn.

Konat se bude  i například soutěž o nejkrásnějšího pejska, budou zde dva stupně obtížnosti v terénním parkuru, mezi hry patří například přetahování, frisbee, bude tu Free plac, kde můžete Vy s Vaším pejskem nám předvést, co umíte, buď jen tak pro zábavu, nebo i v soutěži, dále zde bude frisbee, nebo slalom a mnoho dalšího na našich zajímavých stanovištích.

Mysleli jsme i na Vás, naše aktivní pejskaře, abyste nám neumřeli vedrem, nebo případně zimou, je zde pro Vás Fantasiabar s občerstvením, kde si můžete i posedět a pro vaše pejsky tu je možnost zdarma poskytnutí dostatku vody pro psa v zapůjčené, nebo případně vaší misce.

Dále to tu oživíme i nějakou veselou a příjemnou hudbou a tím i přivítáme nadšence dog dancingu.

Přibližný průběh dne

Den je uspořádaný tak, aby se nikdo z nás nenudil. Ráno nás čeká již zmíněné protažení a pak následuje ranní seznamovací procházka, kde se dozvíte úvodní informace. Každý si může vybrat jakoukoliv akci a hru v jakýkoliv čas. Můžete a nemusíte zkusit všechno. Vše je udělané tak, abyste měli jak dostatek odpočinku Vy, tak i Vaši pejsci a zároveň i aktivní hry, které pomohou jak zlepšit pružnost a obratnost psa, ale protáhnou i Vás. Hlavní je, abychom se všichni dobře bavili =o).

Důležité informace na závěr:

Jediné co potřebujete sebou:

Psa a jeho doplňky, pamlsky a hračky

50 Kč na vstupné, 50-80 Kč na startovné v závodech a soutěžích o ceny

A hlavně: Dobrou náladu s úsměvem na tváři, protože to je to, co Vám pomůže úspěšně nastartovat nejen tento den a zde navíc s Vaším čtyřnohým pejskem nebo případně i více pejsky.

Naši pejsci

pejsciAni my se bez nich neobejdem. Tento dům obývají tři fenky a to jsou dva kříženci pasteveckých plemen (border collie) a bígl, které se Vám představí a také si rády s Vámi a vašimi pejsky pro tu radost zablbnou (případně vám je na chvíli zabaví, abyste si nerozlili kafe =D).

Těšíme se na Vás už teď, jako blechy na chlupy! =)

Na této akci se podílí: Zebrush a její pomocníci a organizace Start Dream

Klub Fantastických pejsků: Den podle Psí Fantazie

Datum a čas konání: 15. 8. 2015 10:00 - 20:00

Místo konání:

Filmařská 336/3
152 00 Praha 5
Česká republika

Přihlášení na tuto akci

Tato událost je již plně obsazena.

Napsat komentář