Na seminář mlčení navazuje channeling.

Lucka je ve spojení s nehmotným vědomím, které se pojmenovalo jako Strážce Třetího Oka. Je schopná ve spojení s tímto vědomím odpovídat na jakékoliv otázky, které mají návštěvníci setkání.

Strážce přináší na naši planetu informace o jednoduchosti života, uvolnění mysli, nové pohledy na fungování Vesmíru, planetu Zemi a cokoliv jiného podle zájmu účastníků.

Jedná se vždy o jedinečný zážitek, dochází k uvolnění mysli a emocí a objevení nových možností v životních situacích, které každý prožívá.

Jednou týdně pořádáme veřejná setkání, můžete přijít k nám do Domu Fantazie a účastnit se setkání naživo, nyní nově natáčíme tato setkání a v přímém přenosu vysíláme online na internetu, takže se můžete připojit odkudkoliv chcete i na dálku.

Odkaz pro připojení online pošleme  těm, kteří vyplní svůj e-mail:

Sledujte online channelingové vysílání s Lucií Alferi, která se napojuje na Strážce Třetího Oka

Ve stanovený čas sledujte živé vysílání zde na této stránce. Pokud máte nějaké dotazy na Strážce Třetího Oka, vložte je do formuláře níže. Během vysílání jsou postupně zodpovídány v pořadí, ve kterém byly položeny.

Záznamy vysílání jsou k dispozici v sekci Channelingového online klubu.

Dotazy na Strážce Třetího Oka pro channeling Nejsou zde žádné události:

Komentáře

Pokud nás chcete podpořit v našem další tvoření, budeme rádi, když nám zašlete jakoukoliv finanční částku na účet č. 2600437395/2010. Také jsme rádi, že nakupujete v našem e-shopu – Obchodě Fantazie. Velmi oceňujeme 🙂

Chcete proniknout hlouběji do posvátné geometrie?

Vyučuji posvátnou geometrii online prostřednictvím článků, videí a online webinářů zdarma. Chcete-li, mohu vás informovat vždy, když vytvořím něco nového:

Posvátná geometrie na Facebooku

Facebook

Přidejte se do facebookové skupiny Posvátná geometrie.

Dejte lajk stránce Posvátná geometrie kolem nás a v nás, kde pravidelně publikuji příspěvky, obrázky a videa na toto téma.

Channeling v Domě Fantazie a online

Datum a čas konání: 4. 11. 2015 20:00 - 22:00

Místo konání:

Filmařská 336/3
152 00 Praha 5
Česká republika

Napsat komentář