Lucka se vydala vstříc novým zážitkům. Vzpomněla si na schopnost channelingu.
Nyní je ve spojení s nehmotným vědomím Strážce třetího oka.

Je úterý 15.9.2015. V osm hodin večer jsem si pomyslela: „Hmmmm, chci se více věnovat channelingu.“ Ani nevím, jak mě to napadlo. Nikdy jsem to nedělala. Jen párkrát jsem byla přítomna při channelignu Fandy Hrdého 🙂

Třetí okoHned druhý den v osm hodin ráno se to stalo. Zřetelná vizualizace přišla do mé mysli. Ocitla jsem se na „Planině Božího slunce“, seděl tam mnich asijského původu a držel v rukou rouno. Rouno tepalo třpytivým světlem, ihned mi bylo jasné, že představuje aspekt všudypřítomné Lásky. Rouno se táhlo z mnichových rukou směrem dolů k nohám a odsud jsem pozorovala, že vyplňuje prostor celé planiny. Cítila jsem, že je i mou součástí. Jednalo se o všeobjímající a všudypřítomnou Lásku.

Seděli jsme s mnichem naproti sobě a vytvořili propojení. Mezi námi se zjevuje planeta Země. Rouno se kolem ní automaticky a přirozeně přivine. Propojí se naše srdce skrz krásnou modrou planetu.

V údivu zjišťuji, že můžeme komunikovat. Nejprve vše probíhá v japonštině. NIKDY jsem se japonsky neučila.

Celý výjev popisuji Petrovi, který sedí vedle mě, k překladu do češtiny dochází  automaticky. Petr se ptá a čím více otázek pokládá, tím více vnímám propojenost vědomí mého a vědomí japonského mnicha.

Nakonec mizí obraz vizualizace a dochází k propojení našich vědomí.

Chcete proniknout hlouběji do posvátné geometrie?

Vyučuji posvátnou geometrii online prostřednictvím článků, videí a online webinářů zdarma. Chcete-li, mohu vás informovat vždy, když vytvořím něco nového:

Posvátná geometrie na Facebooku

Facebook

Přidejte se do facebookové skupiny Posvátná geometrie.

Dejte lajk stránce Posvátná geometrie kolem nás a v nás, kde pravidelně publikuji příspěvky, obrázky a videa na toto téma.

Sledujte online channelingové vysílání s Lucií Alferi, která se napojuje na Strážce Třetího Oka

Ve stanovený čas sledujte živé vysílání zde na této stránce. Pokud máte nějaké dotazy na Strážce Třetího Oka, vložte je do formuláře níže. Během vysílání jsou postupně zodpovídány v pořadí, ve kterém byly položeny.

Záznamy vysílání jsou k dispozici v sekci Channelingového online klubu.

Dotazy na Strážce Třetího Oka pro channeling Nejsou zde žádné události:

Komentáře

Vstupné

dobrovolné 🙂

Channeling Strážce Třetího Oka (Lucie Alferi)

Datum a čas konání: 8. 10. 2015 19:00 - 21:00

Místo konání:

Filmařská 336/3
152 00 Praha 5
Česká republika

Napsat komentář