Lucka se vydala vstříc novým zážitkům. Vzpomněla si na schopnost channelingu.
Nyní je ve spojení s nehmotným vědomím Strážce třetího oka.

Je úterý 15.9.2015. V osm hodin večer jsem si pomyslela: „Hmmmm, chci se více věnovat channelingu.“ Ani nevím, jak mě to napadlo. Nikdy jsem to nedělala. Jen párkrát jsem byla přítomna při channelignu Fandy Hrdého 🙂

Třetí okoHned druhý den v osm hodin ráno se to stalo. Zřetelná vizualizace přišla do mé mysli. Ocitla jsem se na „Planině Božího slunce“, seděl tam mnich asijského původu a držel v rukou rouno. Rouno tepalo třpytivým světlem, ihned mi bylo jasné, že představuje aspekt všudypřítomné Lásky. Rouno se táhlo z mnichových rukou směrem dolů k nohám a odsud jsem pozorovala, že vyplňuje prostor celé planiny. Cítila jsem, že je i mou součástí. Jednalo se o všeobjímající a všudypřítomnou Lásku.

Seděli jsme s mnichem naproti sobě a vytvořili propojení. Mezi námi se zjevuje planeta Země. Rouno se kolem ní automaticky a přirozeně přivine. Propojí se naše srdce skrz krásnou modrou planetu.

V údivu zjišťuji, že můžeme komunikovat. Nejprve vše probíhá v japonštině. NIKDY jsem se japonsky neučila.

Celý výjev popisuji Petrovi, který sedí vedle mě, k překladu do češtiny dochází  automaticky. Petr se ptá a čím více otázek pokládá, tím více vnímám propojenost vědomí mého a vědomí japonského mnicha.

Nakonec mizí obraz vizualizace a dochází k propojení našich vědomí.

Pokračování najdeš zde

Máš otázky, které chceš zodpovědět z úrovně rozšířeného vědomí? Zajímá Tě channeling?

Přijď do Domu Fantazie na Barrandově na společné setkání s channelingem, první setkání proběhne ve středu 23.9.2015 od 19 hodin, anebo si domluv osobní konzultaci s Luckou zde.

Také můžeš odebírat články e-mailem:

Vstupné

dobrovolné 🙂

Channeling Strážce Třetího Oka (Lucie Alferi)

Datum a čas konání: 29. 9. 2015 19:00 - 21:00

Místo konání:

Filmařská 336/3
152 00 Praha 5
Česká republika

Napsat komentář