Tento čtyřhodinový workshop nabízí nejen základní praktické informace, ale zejména přímý pickerimageprožitek a pochopení sebe samotných díky propojení s našimi základními energetickými centry – čakrami. Jedná se o skvělé seznámení pro ty, které zajímá práce s vlastní energií a osobní rozvoj a úrovni těla, mysli i duše a zároveň svým konceptem poskytuje hodnotné vhledy,  osobní harmonizaci a inspiraci i těm, kteří již sami pracují v oblasti rozvoje s dalšími lidmi.
Během odpoledne budete mít příležitost spojit se s jednotlivými centry do hloubky pomocí pohybu a tance, meditací, visualizace i verbálních technik a propojení smyslů.
Při tanci čaker projdeme všech 7 základních čaker.
Ke každé čakře se vztahuje specifický element, se kterým souvisí další charakteristiky, včetně typu hudby, pohybu, energie, kterou pohybem vytváříme. Prací na všech úrovních aktivujeme energetickou spirálu, centra postupně navštívíme, zharmonizujeme se a necháme vstupovat novou energii. Pracovat budeme individuálně a současně vytvoříme i skupinovou energii a potenciál, který využijeme k podpoření záměru v souladu se všemi zúčastněnými. Součástí je i meditace a sdílení. Čeká Vás i příjemné překvapení v podobě ceremoniálu, který prožitek z workshopu ještě prohloubí.
Ideální program, jak zahájit či zakončit příjemný víkend! Vhodné pro všechny, kteří jsou na cestě k celistvosti, otevřenosti a expanzi vědomí. Předchozí zkušenosti s tímto typem tance nejsou potřebné – každý si odnáší to, na co je připraven.

Poznejte sami sebe a své blízké!

Kurz-horoskopu Naučte se číst a vykládat svůj horoskop, pochopíte svůj život a své vztahy na nové úrovni. Více informací

Hudebně nás čekají rozmanité žánry zahrnující moderní hudbu, trance, world-class, spirituální a meditační hudbu, léčivé Solfeggio frekvence a jiné…vše za účelem vytvoření unikátního setu rytmů, které podpoří náš záměr a potěší naše bytí. Na cestě nás podpoří i blahodárné účinky esenciálních olejů terapeutické kvality.

Workshop je veden v češtině ADEL – Adel  se věnuje tématice celostního rozvoje a profesionálně působí jako Life Coach, učitelka Mystického tance a instruktorka freedivingu. Jejím posláním je provázet životní metamorfózou, napomáhat objevovat jejich jedinečný potenciál a harmonizovat úrovně těla, mysli a duše.

Více o Adél se dočtete zde

Dress code: pohodlné oblečení v oblíbených barvách a materiálech, ve kterém se cítíte ve svém živlu. Tančíme na boso. V Domě Fantazie je pro Vás k dispozici i sprcha

Cena

700,- Kč při platbě předem na účet / 800,- Kč na místě. Účastníci, kteří již byli na předchozím workshopu a rádi by si jej zopakovali, činí cena 400,- Kč. Kapacita 10 osob.

Chakra dance workshop s Adel

Datum a čas konání: 6. 3. 2016 16:00 - 20:00

Místo konání:

Filmařská 336/3
152 00 Praha 5
Česká republika

Napsat komentář