Na přednášce se dozvíte o tom, jak nás formuje rodinné prostředí a jak ovlivňuje naše životní cíle a úkoly. Budeme hovořit o tom, jací jsme a co chceme a můžeme na oplátku předávat my našim dětem.

Přednáška trvá cca dvě hodiny a v jejím rámci je možné dostat odpověď i na konkrétní otázky. V tom případě si uchystejte datum a hodinu – ideálně čtvrthodinu narození.

 

Poznejte sami sebe a své blízké!

Kurz-horoskopu Naučte se číst a vykládat svůj horoskop, pochopíte svůj život a své vztahy na nové úrovni. Více informací

Ondřej Habr

1642_4047467005113_2121126198_nJsem astrolog a astropsycholog. Narodil a vyrůstal jsem se v Praze a posléze přidával další města a prostředí a s nimi i lidi. Vystudoval jsem na pražské Přírodovědecké fakultě geografii a specializoval se na regionální a územní rozvoj.

Všechno to mě ovlivnilo natolik, že jsem se na počátku 90. let začal vážněji astrologií zabývat a vnikat do její problematiky. K tomu jsem se dostával nejprve samostudiem, ale také jsem postupně navštěvoval různé k tomu určené astrologické kurzy, přednášky a školy.

Věřím, že objasněním příčin na tomto poli lze mnohé změnit. Přitom můj přístup je astrojogínský, dívám se a zkoumám, hledám synchronicitu, souběžnost mezi tím, co prožíváme, tím, co vidíme v horoskopu a tím, co nám tímto způsobem je sdělováno.

Od roku 2002 profesionálně vykládám horoskopy a vyučuji astrologii v několika městech, která jsem si vybral – a která si přitáhla a vybrala mě. Specializuji se na témata partnerská a vztahová, i když se samozřejmě neuzavírám ani před dalšími. Zejména v těch případech, kde je možné sledovat hlubší rodinné vlivy a nebo souvislosti.

 

 

Astrologie rodiny aneb Co nám dávají rodiče s Ondřejem Habrem

Datum a čas konání: 14. 10. 2015 19:00 - 21:00

Místo konání:

Filmařská 336/3
152 00 Praha 5
Česká republika

Přihlášení na tuto akci

Tato událost je již plně obsazena.

Napsat komentář