Haha! To můj táta se dokáže dostat do vyšší úrovně vědomí než ten tvůj.

 

Spirituální bypass, duchovní okliky, rafinované schovávání ega do každého dalšího “spásonosného” nástroje, externalizace naší moci do vnějších okolností, nevědomý odstup/útěk od potřeby vnitřní práce na sobě, nebo upjaté ezoúlety do iracionálních či doslovně braných “ezokeců” bez uzemnění kontextem vlastní zkušenosti, anebo jednoduché destruktivní srovnávání, založené na nedostatku… podob pastí duchovní cesty je tak mnoho. Kde je temno, tam je možno růst. A kde světlo, tam vlastně taky 🙂 Prožívejme svojí cestu naplno, bavme se jí, jestli se zrovna cítíme osvíceni anebo v největších bahnech.

Vevnitř a právě teď se nachází Tvá pravá odpověď, cesta, pravda, život, království boží, ráj, mír, moudrost. I tohle jsou zprávy, anebo možná mnohými slovy popsaná jedna jediná, největšího myslitele a ikony lidskosti, jaký kdy existoval. Memorandum tohoto poselství se dnešním dnem nese.

 

Nabídka samolepkových mandal

Lukáš Blažej

Milujem zjednotenú teóriu poľa a posvätnú geometriu, zmenené stavy vedomia, flow, šport, cestovanie, radosť, kreativitu a hlboké priateľstvo i mystiku Života, Vedomia, Vesmíru.

Napsat komentář