Vydejte mi peníze, nebo vám vysvětlím absurditu veškeré lidské činnosti.

Smysl existence, poslání, naplnění. Mnohé z nás nevědění v oblasti životního směřování velice sužuje, je dokonce zdánlivou výhrůžkou života nám. Dokonce by jsme za tenhle pocit častokrát směnily své peníze, jednu hodnotu za druhou, abychom věděli kam dál, jak sloužit světu, druhým ale hlavně sobě. A ještě, aby nás to i uživilo. Toť malé-velké otázky života, kterými nás neraz masíruje, i když už máme někdy pocit, že jsme na zdárné cestě, ale záhy (pár let) např. v práci zjistíme, že smysl v ní už postrádáme a cítíme volání vydat dál. V těhle okamžicích je důležité nechat působit svoje vědomí v prostoru svého srdce, nalézt střípky nově se skládající mozaiky a zaúkolovat mysl, ať pak najde vhodné podněty. Pak už jen zbývá uchopit důvěru a vydat se na Cestu.
Co Ty, jsi takhle na Cestě svého srdce? V jaké fáze se nacházíš a čemu čelíš, nebo co jsi už překonal a v čem cítíš satisfakci?

Nabídka samolepkových mandal

Lukáš Blažej

Milujem zjednotenú teóriu poľa a posvätnú geometriu, zmenené stavy vedomia, flow, šport, cestovanie, radosť, kreativitu a hlboké priateľstvo i mystiku Života, Vedomia, Vesmíru.

Napsat komentář